SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

CELLULIT - wątek ogólny

Wysłana -
Ja stosuję peeling i krem antycellulitowy z Lirene i widzę efekty. Do tego biegam, pływam oraz wykonuję energiczne masaże szczotką i rezultaty są zadowalające.
Wysłana -
krem antycellulitowy z Lirene - teraz go kupiłam. Jest rewelacyjny! Efekty widoczne bardzo, bardzo szybko!
Wysłana -
Hejka! Kremy i balsamy nie niwelują cellulitu. Poprawiają wygląd skóry, napinają ją więc grudki są mniej widoczne. Z domowych sposobów poza masażem szczotką polecam bańki chińskie. więcej tutaj: http://wstyluwellness.blog.pl/

Zmieniony przez - magda319 w dniu 2014-03-26 09:57:31
Wysłana -
Usunięty przez domer za naruszenie Pkt 7 regulaminu forum.
Wysłana -
Ja nie mam jeszcze cellulitu, ale mam za to dziwne chrostki na nogach. Moja znajoma poleciła mi peeling z fusów kawy, ona akurat stosowała go na cellulit i podobna, o ile to możliwe pozbyła się go do zera.
Wysłana -
Próbowałam tego peelingu z kawy ale u mnie nie dał efektów. No moze jest przyjemny i daje dobry efekt napięcia skóry i wypilingowania. Nie usuwa jednak cellulitu a na tym zależało mi najbardziej. Już sama nie wiem jak sobie z tym poradzić ponieważ ćwiczenia nic niestety nie dają. Czy jest jakieś serum, które realnie zmniejsza cellulit?
Wysłana -
niiidobrego
Ja nie mam jeszcze cellulitu, ale mam za to dziwne chrostki na nogach.

w takim razie należałoby udać się do lekarza.
Wysłana -
BPL-G
niiidobrego
Ja nie mam jeszcze cellulitu, ale mam za to dziwne chrostki na nogach.

w takim razie należałoby udać się do lekarza.

Wypróbuj sobie serum Vialise.Do najtańszych nie nalezy ale z tego co wiem to jest jedno z niewielu kosmetyków, tkóre rzeczywiście usuwa cellulit.
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Wysłana -
Bardzo ciekawy artykuł, wiele przydatnych i istotnych informacji. W zestawieniu znalazło się wiele kosmetyków, które stosowałam. Kilka z nich wspominam bardzo dobrze , niektóre nieco mniej :) mam naturę testerki i często kupuję nowe kosmetyki, żeby sprawdzić jego działanie na moich własnych nogach. Obecnie testuję wyżej wspomniany krem Vialise (którego chyba nie widziałam na tej liście) i przyznam, że przede wszystkim przemawia do mnie to, że jest to nasz polski rodzimy produkt, ale też to że zawiera w sobie naturalne składniki, żadnej chemii. Po wsmarowaniu i owinięciu nóg folią spożywczą czuję zawsze takie przyjemne mrowienie, które podpowiada mi, że krem wchłania się w moją skórę. Poza tym jest bardzo wydajny. Czy ktoś z Was stosował to serum?
Strona 19 z 19
Dodaj odpowiedź