SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Hej, a co sądzicie na temat domowych sposobów na cellulit? Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi fajną stronę www.zwalcz-cellulit.pl/domowe-sposoby-walki-cellulitem.html i wypróbowałam peeling kawowo-cukrowy właśnie z tej strony, już po pierwszym zabiegu skóra była bardziej elastyczna i gładka, po zabiegu warto również nałożyć krem nawilżający. Czasami rownież stosuje na cellulit prysznic zimno-ciepły na przemian, skóra wydaje się po tym bardziej zbita, Polecam te zabiegi :) szybkie, proste i można wykonać samemu w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Każde działania w walce z cellulitem są dobre . Prysznic zimno-ciepły chyba jest najbardziej znanym domowym zabiegiem stosowanym w walce z cellulitem. Wiadomo - domowe ćwiczenia, masowanie skóry , dostosowanie diety , by nie sprzyjała rozwojowi pomrańczowej skórki i powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Wszystko fajnie, odżywiam się zdrowo, ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, ale do tego biorę antykoncepcje, która skutecznie niszczy całą moją pracę, przyjmuję je od 1,5 roku i skórka jak była tak jest ;< a na te kremy szkoda pieniedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Czytałam kiedyś artykuł , w którym kobiety się skarżyły na cellulit po stosowaniu konkretnych tab. antykoncepcyjnych. Jakie bierzesz tak z ciekawości pytam? Może jest to ich wina i trzeba by było je zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Ja jakoś nie mogę uwierzyć w działanie całych tych kremów i żeli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wiesz.. jest to tyko dodatek do ćwiczeń i racjonalnej diety. Wiadomo cudów one nie zdziałają , ale zawssze coś tam wspomogą. Tak samo jak suplementy diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Domowy sposób to oliwka i masowanie szczotką do włosów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Peeling kawowy 2 razy w tygodniu, a codziennie krem antycellulitowy Dermiki "Passione Body". Połączenie tego genialnego domowego (spożywczego) sposobu i świetnego kosmetyku z drogerii pozwoliło mi uwierzyć, że cellulit nie zostanie ze mną do końca życia :P




...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Ja na cellulit polecam peeling kawowy i naprzemienne chłodne oraz ciepłe prysznice, które pobudzają krążenie krwi.

Albumy do zdjęć i albumy fotograficzne o różnych wymiarach i oprawach - http://www.kurcewicz.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium