SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

CANNIBAL INFERNO

Wysłana -
Witam,
poszukuje opinii na temat spalacza Cannibal Inferno. Jak wrażenia, czy działa, itp.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
LIcząc że środek kosztuje 180zł i oferuje go tylko jeden sklep w pl, nie sądze byś znalazł opinię. Składowo kosa, ale i tak spalacz to tylko 5% efektów, dietę trzeba dopiąc na maksa przy BF powyżej 10% i tak nie ma sensu czegoś takiego wrzucać bo strata kasy , nic nie zdziała bo wszystko leży w diecie, ćwiczeniach itp. Dopiero od mniej więcej 10% BF organizm stawia na tyle opór że taki spalacz może pomóc przeskoczyć trochę w doł.
Wysłana -
Mam okazję go zdobyc bezpośrednio z USA, u mnie Clenburexin dieta i ćwiczenia zadziałały rewelacyjnie, jednak bez spalacza nie było tak idealnie, więc to 5% to nie prawda, z reszta każdy ma inne predyspozycje.
Wysłana -
Mimo, że jest go mało na rynku, mam nadzieję, że ktoś jednak go uzywał i czekam na opinie.
Wysłana -
Właśnie od kilku dni mam ten niesamowicie zachwalajacy spalacz ale za kilka dni dopiero będę mogła wypowiedzieć się na temat jego dzialania
Wysłana -
to ja też czekam na opinie w takim razie :D
Jestem ciekawa...tak go zachwalają ;)
Wysłana -
link usunięty napisałam recenzje tego spalaczy natomiast na dzień dzień dzisiejszy to polecam tylko przebadany osobom na serce bo ja arytmii serca dostałam, nigdy nie miałam problemów z sercem i przy stosowaniu tego spalacza również nie było żadnych problemów...wiec nie wiem na ile przy z ynil się on a nie coś innego...

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2015-05-06 23:54:46
Wysłana -
Stosowalem spalacz w zeszlym roku i musze powiedziec ze jest miazga!Na poczatek sprobowalem 1tab przed treningiem poniewaz balem sie mocy,bylo ok ale postanowilem sprobowac wedlug zalecen 2tab i tu juz jest odlot!Doslownie po chwili czujesz jak zaczyna ci sie "gotowac" w zoladku i nawet minimalny wysilek powoduje pocenie sie poniewaz mega nakreca temperature ciala.Ja parowalem jeszcze godzine po treningu czy to silowym czy kardio.Przy w miare zbilansowanej diecie w miesiac zrzucilem 10kg i 10cm w pasie nie tracac przy tym sily i obwodow w innych partiach(moze minimalnie).Efekt wizualny byl rowniez oszolamiajacy ale pamietajcie ze mialem rowniez w miare zbilasowana diete Osobiscie najlepszy spalacz jaki mialem i jest warty swojej ceny!Wszystkie inne ktore probowalem to byla tylko strata kasy...Teraz mam zamiar sprobowac redox.Po zakonczonej kuracji dam opinie ktory lepszy
pozdrawiam i polecam w 200%
Wysłana -
Nie odkopuj starych tematow :)
Wysłana -
tym bardziej ze po 3 latach z suplementami tego typu sporo moglo sie juz zmeinic
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź