SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Być fit po porodzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1258
Jejku, bardzo Wam wszystkim dziekuje za odpowiedzi. Rzeczywiscie, czuje ogromna presje ze strony rodziny, meza i mediow by szybko wrocic do daenego ciala. Sama tez zle sie ze soba czuje, jestem po prostu wielka i rozlana... Jest mi smutno, ze tak wygladam i ze maz najlepiej juz chcialby mnie widziec szczuplejsza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1258
Oj, przez przypadek wyslalam niedokonczona odpowiedz. Dobrze, zaczne jak sugerujecie, czyli od tych lekkich cwiczen z linku wyzej. Rozstepu miesnia chyba nie mam, miesci mi sie tam jeden palec ledwie, wiec chyba wszystko ok (?) Spacery uskuteczniam i boli mnie jak ciezko mi sie chodzi. Ja bym juz chciala biegac! Brakuje mi biegania... Mam zakwasy od byle czego, a kregoslup od noszenia dziecka, dziecka w nosidelku, stania przy garach i oganiania chalpy to mi chyba peknie. Bol niesamowity. W ciazy mi sie rozklekotaly kosci miednicy i lonowa, tak bolalo ze nie moglam zmienic pozycji w nocy... Co do diety to wiem, ze nie jest wzorowa. Problem w tym, ze malo co mi smakuje teraz, nie wiem dlaczego. Jem zupy, sporo chleba, wspomniany wyzej dzem, mleko z platkami, mimo ze za normalnych okolicznosci od mleka mnie odrzuca... Wszystko do gory nogami normalnie. Z bialkiem mam problem, bo mieso mi nie wchodzi za bardzo, ewentualnie kurak, nabialu nie jem praktycznie, a jesli juz to sporadycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1258
Ktos mi powie jak dodac zdjecia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Klikając wyślij odpowiedz, pod miejscem do wpisywania tekstu jest "upuść lub wybierz zdjęcie z komputera" wybiera z pliku i gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1258
Kilka dni mnie nie bylo... W miedzy czasie zaliczylam mega dola, a wszystko przez... seks...Moj maz mial zawsze mniejsze potrzeby niz ja, ale z biegiem lat wypracowalismy kompromis i nauczylismy sie posrodkowac to nasze libido, czyli seks tak raz w tygodniu (ja bym mogla codziennie, on raz na 2-3 tygodnie...). Mial wolne 3 dni teraz i myslalam ze cos bedzie, tymbardziej ze gadamy o tym od tygodnia. Tymczasem wynika taka konwersacja: "(ja)pokochamy sie wieczorem?"-"(on) zobaczymy"- "(ja) mowiles ze cos bedzie"- "(on)nie mam ochoty"- (ja, zartobilwie, z usmiechem) bo jestem gruba?"- "(on)masz tylek jak Nicki Minaj"- "(ja) wiec dlatego nie chcesz?"- "(on) a kto by chcial?"... No padlam... On mi mowil wiele razy, ze nie lubi mnie grubej, ale nie sadzilam ze az tak go nie pociagam. Ahas, jeszcze dodal " juz nie moge sie doczekac jak bedziesz wazyla 58kg i cie prze***m"... Rozplakalam sie. On przyszedl, przeprosil, powiedzial ze zartowal. Ja mu mowie ze znam go i wiem, ze nie zartowal,CDN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1258
... nic na to nie odpowiedzial... Jak widzicie laski, problem mam dosc powazny. Wpedza mnie to w depresje. O ile nasz zwiazek na kazdej plaszczyznie jest udany, tak tutaj lezy i kwiczy. I wyglada na to ze to przez to, ze nie pociagam wlasnego meza przy tej wadze. On potem mowi "wiem ze schudniesz i ze to tylko kwestia czasu, nie ma presji" . Byla to odpowiedz na to, ze jak drastycznie obetne kalorie to strace mleko. Ja juz nie wiem co robic, wczoraj zjadlam wartosciowe 1900 a na wadze ani drgnie. W jednej piersi prawie nie mam mleka, karmie wlasciwie tylko jedna mimo ze dostawiam do obu. Maly sie nie najada, musze mu pol godziny pozniej podac butle. Nie wiem co robic. Tak bardzo chce schudnac. Nawet teraz rycze jak to pisze. Pomozcie mi wymyslic cos sensownego bo mam zalamke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1258
Tutaj fotki.
Jeszcze dodam, ze mam Hashimoto, ale wczoraj odebralam wyniki FT4 i TSH i wszystko w normie (FT4- 9.9, a TSH 0.9). Nie biore lekow. Leki na nadcisnienie tez moglam odstawic bo sie ustabilizowalo. Niestety nadal mam krew i bialko w moczu, wiec dostalam skierowanie do urologa. Nerki mialam sprawdzane, sa w porzadku. Obie ciaze pre-eclampsia.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
dodam tylko, że kontrola hashimoto nie polega na sprawdzaniu tSH
warto sprawdzac przeciwciała

crossfit na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Stres karmieniu piersią nie służy. A co do faceta - to lepiej nie komentować. Może sobie kiedyś uświadomi, że bywają rózne zdarzenia w życiu, które wpływają mniej lub bardziej na to jak wyglądamy - i dotyczy to też facetów (wypadki, urazy, operacje, choroby). A jeśli to tylko wygląd jest kluczowy - no cóż słabo wybrałaś w takim razie materiał na partnera. Natomiast sama też panikujesz. Po jednym dniu dobrej diety nic się nie zadzieje. Po 2-3 tygodniach - już owszem. Zatem konsekwencja jest kluczowa.
4

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
NoFearLady
Kilka dni mnie nie bylo... W miedzy czasie zaliczylam mega dola, a wszystko przez... seks...Moj maz mial zawsze mniejsze potrzeby niz ja, ale z biegiem lat wypracowalismy kompromis i nauczylismy sie posrodkowac to nasze libido, czyli seks tak raz w tygodniu (ja bym mogla codziennie, on raz na 2-3 tygodnie...). Mial wolne 3 dni teraz i myslalam ze cos bedzie, tymbardziej ze gadamy o tym od tygodnia. Tymczasem wynika taka konwersacja: "(ja)pokochamy sie wieczorem?"-"(on) zobaczymy"- "(ja) mowiles ze cos bedzie"- "(on)nie mam ochoty"- (ja, zartobilwie, z usmiechem) bo jestem gruba?"- "(on)masz tylek jak Nicki Minaj"- "(ja) wiec dlatego nie chcesz?"- "(on) a kto by chcial?"... No padlam... On mi mowil wiele razy, ze nie lubi mnie grubej, ale nie sadzilam ze az tak go nie pociagam. Ahas, jeszcze dodal " juz nie moge sie doczekac jak bedziesz wazyla 58kg i cie prze***m"... Rozplakalam sie. On przyszedl, przeprosil, powiedzial ze zartowal. Ja mu mowie ze znam go i wiem, ze nie zartowal,CDN


to nie z Tobą jest coś nie tak tylko z Twoim mężem
i to przede wszytskim sobie uświadom

teraz najwazniejsze jest zdrowie, Twoje i dziecka
i stopniowy powrót do formy

po jednm dniu diety nikt nie chudnie.
cierpliwośc i konsekwencja!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o Ocenę planu treningowego

Następny temat

Żagle w ciąży

WHEY premium