SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
http://allegro.pl/buty-nike5-tf-t1-five-turf-t-1-ct-41-i1277618820.html co sądzicie o tych butach?proszę o szybką odpowiedź ponieważ we wtorek wchodzimy na hale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
to nie są buty na na hale tylko na sztuczną trawę. Ja polecam joma top flex na hale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
ale ja mam tf i nie rysują hali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Ale nie każde turfy nadają się na halę. Moje ostatnio strasznie porysowały podłogę na jednej z hal gdzie mają potwornie drogą podłogę przystosowaną do siatkówki. Aż mi głupio było, ale wcześniej pozwolono mi grać w turfach. Drugim razem na innej hali mało co się nie zabiłam, bo nie dawałam rady ruszyć biegiem z miejsca, ani szybko zahamować, bo ślizgałam się. To był trening na którym nabawiłam się najwięcej sińców poprzez ciągłe lądowanie na podłodze. Osobiście ODRADZAM stosowanie tf na halach.

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Witam. Na wiosnę kupiłem korki Puma Liga XL i niestety już się rozwaliły (osobiście odradzam ten model). Gram w lidze amatorskiej, 3 treningi i jeden mecz tygodniowo, więc czukam butów przede wszystkim wytrzymałych i wygodnych. Myślę nad zakupem Nike Tiempo Mystic III - jest to dobry wybór? Co o nich myślicie? Wypatrzyłem okazje na allegro, za 159 zł
http://allegro.pl/nike-tiempo-mystic-iii-fg-r-43-017-ssp-710-i1286081175.html

Zmieniony przez - rozwayler w dniu 2010-10-22 19:32:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Szukaj skórzanych butów bo podobno sa najtrwalsze.
A ja sie zastanawiam nad Adidas Predator Absolion Swerve albo Nike Air Legend (lanki, nie wkrecane bo na meczach nie pozwalaja...)
moge wydac do 300 max 320 zł.
CO radzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Nike Tiempo Mystic III - podobno bardzo dobre buty (z tych tańszych), wiele osób poleca.

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Proszę o szybką odpowiedź!
Noszę rozmiar 42,5 (nike tiempo legend) a w adidasach (predator absolion) 42 2/3 i są idealnie dopasowane. Gdybym chciał kupić adidas copa mundial to jaki rozmiar zamówić? Po słyszałem że copa mundiale powinno się mieć mniejsze. Nie mam możliwości przymierzenia w sklepie, mogę kupić jedynie przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Niedługo będę mógł wybrać nowe korki. CHodzi mi o buty treningowe czyli 2 poziom co najbardziej polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Siema, co myślicie o korkach Nike Mercurial Superfly II ?
Są wygodne, wytrzymałe ? Jak ktoś cośo nich wie to będe bardzo wdzięczny za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki,Gąbka,czy nie ?

Następny temat

Gra w klubie

WHEY premium