SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty na sztuczną nawierzchnię

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Wszędzie otwierają Orliki to i u mnie otworzyli Zamierzam się w najbliższym czasie wybrać żeby przetestować ten dar naszego rządu. I tu pojawia się moje pytanie. Czy na taką sztuczną trawę trzeba kupić specjalne buty? Halówki będą okej, czy będę się ślizgał?? A korki, chyba najlepsze lanki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Na sztuczną halówki od biedy, ewentualnie na niezbyt gęstą trawę, w zależności od pogody, więc spore ograniczenia. A tak, to raczej tylko turfy, bo nie wszędzie wpuszczają w lankach. A turfów nie ma co się bawić w kombinowanie i lepiej postawić na klasykę czyli Nike Tiempo moim skromnym zdaniem


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-02-11 15:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
w halówkach i śniegówkach na pewno można. W lankach nie zawsze. We wkrętach nie wolno.

Ja polecam śniegówki.

Zmieniony przez - paw7897295 w dniu 2010-04-16 16:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Na sztucznej mi się świetnia gra w takich bucikach:





Mają te tzw. czarne "koreczki" od spodu i gra się naprawdę idealnie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
w halowkach raczej poslizgi beda

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
halówki chuynia
turfy w miarę ok
najlepsze lanki

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Spoko. Dzięki za rady. Też mi się wydaję, że w halówkach mógłbym raczej jeździć niż się ślizgać :D Choć podobno ta sztuczna trawa na boisku jest dosyć wysoka więc może nie byłoby tak źle Biorę lanki i idę pokopać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5668
Witam. Podłączę się pod temat aby nie zakładać nowego.
Muszę kupić sobie nowe papcie do gry i właśnie zastanawiam się czy kupić halówki czy śniegówki. W okolicy mam boisko z sztuczną murawą i jak jest mokro/wilgotno to w halówkach się ślizgam. Mam więc pytanie odnośnie tych śniegówek, bo nigdy w nich nie grałem: jak w nich się gra na sali i asfalcie? Czy na asfalcie się nie ślizgają?

Coco Jumbo i do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5668
Ktoś się wypowie??????

Coco Jumbo i do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443



JA GRAM W ADI CORE ADIDASA do gry na sztucznej nawierchni- jak na rysunku..
Mega dobre przy deszcu zero ślizgu, świetne czucie piłki i wytrzymałe maks.. jedyny minus cena
300zł min
__________________________________________

lanki- nie polecam- za wąska podeszwa na tak miękką nawierzchnię..
pozdro

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2010-04-23 15:21:33

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Witam, po przerwie.
Lanki rzeczywiście się średnio sprawdziły, ale z tego co widziałem to większość z nas grała w lankach. Byli też tacy w halówkach, ale im szło znacznie gorzej :D Znajomek polecił mi takie oto buciki na sztuczną: http://www.sklep.extremesport.pl/product_info.php?cPath=41_50&products_id=19721 prawdę mówiąc już je zamówiłem, ale jeszcze pytanie do was. Gra ktoś w takich na sztucznej? Kolega mówił, że są znacznie lepsze niż lanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jak jest sucho to ok
jak będzie po deszczu to do lanek śniegówki się nie umywają

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Repliki stadionów

Następny temat

Stroje dla sedziów

WHEY premium