SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty na siłownię

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4421
Witam,

Czy buty typowo pod bieganie - mocno dopasowane, lekkie, przewiewne, o mocnej amortyzacji,
Wierzch: materiał tekstylny
Wyściółka: materiał tekstylny
Podeszwa: materiał syntetyczny, Piankowa podeszwa wraz z gazową poduszką Air-Sole

nadają się na treningi siłowe? Nie będą mało stabilne, czy w jakiś inny sposób niekomfortowe przy takich cwiczeniach jak:
wyciskanie na nogi pod skosem (około 200kg), martwy ciąg (około 140kg)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
anubis84
georgu
Anubisa zatrudnię jako mojego giermka


Nie stać Cię



Zdziwił byś się

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
W zyciu, najgorsze z mozliwych.

Jak nie masz innych to trenuj na boso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buty do biegania nie nadają się na siłownię do dźwignia żelastwa. Boso też nie ćwicz na ogólnodostępnej siłowni bo możesz złapać grzybicę. Kup buty sportowe z płaską podeszwą do tzw. trenngu - jest tego mnóstwo.

Ja ćwiczę w





Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-13 18:56:40

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-12-13 19:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
SzeA
Kup buty sportowe z płaską podeszwą do tzw. trenngu - jest tego mnóstwo.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-13 18:56:40


Te Twoje to rzeczywiscie sportowe, ale do biegania chyba.
Plaska podeszwe to maja powerlifty na przyklad.
Generalnie to i szpilki mozesz nosic - na wlasne ryzyko.
Nie ma sensu ladowac kasy w jakies fikusne buty- zwykle trampki czy halowki wystarcza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja przeważnie jak wykańczałem jakieś buty to brałem je potem na siłownie,

miałem kiedyś nike, płaściutka powierzchni coś jak to


a teraz mam reebok crossfit nano 3

Buty do biegania się nie nadają, jest za mały styk stopy z powierzchnią, one są wyprofilowane do biegania. już lepsze są trampki nawet podróbki conversów


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-12-13 19:42:18

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Najbardziej optymalnie goła stopa, jeśli buty to gładka, nieślizgająca się podeszwa i więcej nie potrzeba do szczęścia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje buty Under Armour nie są do biegania tylko do crossfitu/fitnessu. Do biegania miałem dedykowane Asicsy i jest to zupełnie inne obuwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jedno trzeba powiedzieć buty do biegania ze stablizacją i najczęściej miękką elastyczną podeszwą zupełnie nie nadają się do treningu na siłowni.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rion10
Jedno trzeba powiedzieć buty do biegania ze stablizacją i najczęściej miękką elastyczną podeszwą zupełnie nie nadają się do treningu na siłowni.


To mogę potwierdzić. Moje Asicsy do biegania były na siłowni bardzo niestabilne - raz nawet się wywróciłem robiąc wykroki. W obecnych UA to inny świat - w nich czuje się bardzo pewnie. Poza tym są tak leciutkie, że czuję się jakbym chodził bez butów.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-13 20:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Gdyby kogoś interesowało, to buty do siatkówki też się nie nadają do ciężarów- kiedyś się w takich trenowało

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Każde buty się nadadzą, byle miały płaska i twarda powierzchnię. Ciężarowych bym nie kupował jeśli ćwiczysz krócej niż 3-4 lata.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gryf prosty

Następny temat

Plan Do Oceny

WHEY premium