SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do podnoszenia ciężarów - sklep w Poznaniu?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084
Cześć,

Chciałbym sobie takie buty kupić .Jednak nie chciałbym kupować przez neta (zawsze jak kupuje to albo są za małe albo za duże, a tutaj w tych rodzajach butów też jest bardzo ciasna rozmiarówka np. 42 dalej 42 i 2/3, dalej 43 i 1/3.
Zatem podsumowując - czy jest jakiś sklep stacjonarny w Pozku żebym mogł sobie chociaż rozmiar obczaić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Pewnie jest, szukaj w sklepach sportowych, jak jakiś sklep adidasa to mogą anwet Ci powerliftery sprowadzić. Niefortunny dział wybrałeś.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-02-13 21:29:10

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak dobrze zmierzysz długość stopy to będą dobre nawet przez neta

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084
@anubis84 z pięć minut rozkiniałem gdzie umieścić temat. ten wydawał się najbardziej "pasujący". Jakby co to niech Admin przeniesie żeby zasięg był większy. Swoją drogą właśnie wchodziłem do kilku sklepów typu nike/adidas ale z obuwia sportowego to tylko do biegania, grania w piłkę nożną. W takim razie będę dalej szukał. Po prostu może ktoś z Poznania może coś podpowiedzieć.


Zmieniony przez - sony_1000 w dniu 2018-02-14 08:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Raczej w takich typowych będzie ciężko znaleźć obuwie specjalistyczne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Pisz na grupie super fajne dziki na fejsie, tam sporo osób jest z poznania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Spokojnie...
Jaki numer nosisz normalnie ? Wcale nie ma takich różnic , wiem bo mam 4 pary Adidas do ciężarów.
Nawet jeśli kupisz w sklepie przez neta , to i tak możesz spokojnie wymienić na odpowiedni rozmiar...

Poszedł priv....na sprawdzony sklep z obuwiem , tam zaopatrują naszych ciężarowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084
Cześć, bardzo dziękuję za odpowiedź.
Z tą numeracją to powiem tak - np. Newbalance (letnie buty) - 43 (wkładka podana przez producenta 27,5), Timnerland (jesienno-zimowe) - 42 (wkładka podana przez producenta 26,5). Także jak wiadomo - zależy od producenta. Jak na złość nie mam żadnych butów Adidasa - pewnie będę celował w PowerLiftery, stąd wspominam o tej marce.
Opcja jest też taka, ze podejdę do np. Adidadas i sprawdzę teoretycznie jaki mi rozmiar pasuje i będę miał chociaż jakieś odniesienie to rozmiarówki.


Podpowiedzcie mi jeszcze jedną rzecz - jak dobrać rozmiar? Mierzyliście sobie stopę w cm i dobieraliście najbliżej pasujący numer? Drugie pytanie - czy jak założę buta to powinienem mieć jeszcze miejsce - np. ja jak kupuje buty do chodzenia to wkładam buta, pcham stopę jak najbardziej do przodu. Jak między piętę a koniec buta mogę włożyć palec wskazujący to wiem, że będzie mi się dobrze chodziło. A jak ze sportowymi? Powinno być miejsce na palec czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Dokładnie tak...powinieneś mieć lekki luz .
Moim zdaniem 43 1/3 ADIDAS powinien być idealny....ja kupuję dokładnie tak jak piszesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki

WHEY premium