SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do podnoszenia ciężarów

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Z góry przepraszam jeżeli nie ten działa ale tutaj temat mi najlepiej pasuje.

Poszukuję sklepu gdzie można kupić buty do podnoszenia ciężarów - dokładnie przysiady. Ważne abym mógł tam podjechać i przymierzyć inaczej mnie to nie interesuje - nigdy takich nie miałem, w końcu się zdecydowałem ale chciał bym je "pomacać, zobaczyć".

Najlepiej aby sklep był w województwie łódzkim - ewentualnie Warszawa lub coś pomiędzy Łodzią a Warszawą.

Z góry dzięki.

SOGi mile widziane ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Jeden z takich sklepów który ma ogromny wybór ,jest w Augustowie.....
Ale możesz spytać w którymś sklepie Adidasa,bo własnie ta firma produkuje takie obuwie...
W sumie nie napisałeś ile chcesz wydać kasy....bo Adidas ma dobre obuwie w cenie od 470zł w górę.
Jest jeszcze prywatny producent na Śląsku w Mikołowie.....robi bardzo dobre buty w cenie około 250zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie wiem jaką masz górną granicę cenową. Ja od siebie mogę polecić Nike Romaleos 2, jednak te buty można jedynie sprowadzić do PL (albo kupić w jednym ze sklepów za masakrycznie wysoką cenę )

Polecam je ze względu na to, że mam dość szeroką stopę i większość butów do codziennego użytku mnie ciśnie. A te, mimo, że są sztywne jak cholera to leżą bardzo dobrze i są wygodne.

W zoltansport masz duży wybór. Sam jestem z łódzkiego i u nas niestety nie ma opcji na zakup takich butów na miejscu.
Zapomnij

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-02-09 12:37:28
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Jaki rozmiar nosisz ,bo będę miał kilka par Adidas Perfect II .....jesli nie kupisz niczego to mogę je przywieżć do Łodzi na Ligę......wtedy przymierzysz.
Oczywiście taniej niż w sklepie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Numer 42. Co do ceny to nastawialem sie na wydatek rzędu 400 pln ale jeżeli bedzie potrzeba to jestem w stanie wygospodarować jeszcze ze 200 pln.

Wzorek poszukam ale raczej nie bede leciał gdzieś daleko by kupic parę butów wiec chętnie skorzystam z Twojej propozycji.

Zmieniony przez - Katol w dniu 2015-02-09 19:47:07

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Mam mieć teraz 42 2/3 oraz 43 1/3 ,ale powiem szczerze że jeśli zakładasz typową bawełnianą skarpetę to raczej 43 1/3.....

Żeby była jasność o którym modelu rozmawiamy
http://www.zoltansport.pl/14/adidas-power-perfect-ii.html

zmieścisz się w 400zł nawet z wysyłką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Jak nie sa różowe to beda dobre :p Co do rozmiaru to raczej 42 2/3 bo zakładam "cienkie" skarpetki. Jak dla mnie wszystko ustalone wiec czekam tylko na sygnal od Ciebie - kasa odlozona.

Dam tez offtopa - jaki pas polecacie, tez glownie przeznaczony do siadow? Mam jakis stary leciwy, dosc wąski, myślę ze zbliża się jego kres.

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Witam,
przepraszam za odświeżanie tego starego tematu ale mam szybkie pytanko. Czy korzystał ktoś z tego sklepu internetowego http://www.taniebutynike.pl ? Interesują mnie buty Nike Romaleos 2 które z reguły są kosmicznie drogie a na tej stronie są powiedziałbym podejrzanie tanie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Ale ja nie widzę tam w ofercie Romaleos ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja również

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ramion

Następny temat

3 Zawody Wyciskanie lezac Goworowo 21.02.2015

WHEY premium