SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do kosza

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
Witam,
Prosiła bym o poradę w sprawie wyboru butów do kosza.
Dziewczyna, 170cm, na halę. Myślę, że cena tak do ok. 200zł (ewen. droższe - od czego są promocje :D) - gram tylko w klubie, na razie początkująco. Zastanawiałam się nad firmą AND 1 - podobno są bardzo wytrzymałe. Zaznaczam, poszukuję butów Mid.
Co sądzicie o Tai Chi Mid? Słyszałam takie i takie opinie, ale wydają się fajne.
Jakie są wasze opinie o Nike? Który model jest dobry?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie gram w kosza, ale biegam. I od kiedy założyłem pierwsze buty New Balance uznałem, że nie zamienię tej marki na żadną inną. Ale to oczywiście tylko moje doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Acis do biegania
Do kosza to nie znam się nawet nie lubię kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
And 1 to solidna firma, jeśli chodzi o sprzęt sportowy ale niekoniecznie się zmieścisz w limicie 200 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
d0l4r99 - z tym nie ma problemu, gdyż mam dostęp poprzez trenera do tańszych butów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
Dziękuję za pomoc, kupiłam Adidas Pro Model 2010 - super wygodne, może trochę droższe ale było warto. W każdym razie, tu chociaż ktoś odpowiedział - widać faceci grają w trampkach i nie znają się na tym ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ekhm

często tak.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak to jest ze stepperem?? prosze o pomoc

Następny temat

Kraska / Duża nadwaga - mądre odchudzanie

WHEY premium