SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do biegania - dla początkującego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Witam. Chce dodać bieganie do treningów Kalisteniki, aby poprawić kondycję, a przy okazji czasy na 1 i 3km.

O mnie:
Wiek: 18
Wzrost: 178
Waga: 64

Jeśli chodzi o moją przygodę z bieganiem to w czerwcu przed wakacjami przez ok 2 tygodnie biegałem po 4km x3 w tygodniu.

Ostatnio biegaliśmy na WF'ie 30 minut bez przerwy swoim tempem i przez ten czas przebiegłem 20 okrążeń na bieżni 300m, więc wychodzi 6km.



Posiadam Ekiden 50 KALENJI, ale już totalnie zniszczone, więc się nie nadają do biegania.

Jakie polecacie buty od biegania za 150zł?

-Zamierzam biegać po "pseudo" tartanie, nie jest to typowy tartan, ale taka ziemia i jakby wysypane kamyczki - nie znam się, ale jest to bieżnia wokół orlika.

-Czytałem o typach stóp(neutralna, pronująca, supinująca), ale nie wiem jaką mam i tutaj pytanie czy jeśli pojadę do sklepu np. Decathlon to na miejscu mogę liczyć na taką pomoc w doborze obuwia pod tym względem?

+pytanie odnośnie spodni

http://allegro.pl/dresy-spodnie-sciagacz-adidas-ess-s-l-tutaj-roz-s-i3545692158.html

Co sądzicie o tych? Są niby wykonane w technologii CLIMALITE. Czy nadają się do biegania i treningów w ujemnej temperaturze?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-09-21 12:05:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
kalenji bleee popsuje niecale miesiac polecam kupic nike lunarglide nike pegasusa albo asicsa a co do spodni adidasa moze byc i dodatkowo lajkry polecam kupic

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Co do ochrony szyi? Co polecasz? Bo po ostatnim wf teraz siedzę od poniedziałku w domu, bo mnie coś złapało. Na razie nie ma takich mrozów. Podobno do biegania powinno się ubierać jakby było +10*C więcej, bo i tak się rozgrzejemy, a lepiej się wyziębić niż przegrzać.


Te Nike'i to widzę w cenach +200, a te Asics, jakieś konkretne za tą cenę kupie?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-09-21 12:15:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
Niedawno do biegania miałem asicsy patrioty 5 i było spoko i myślę że sprawdzą się w Twoim wypadku lecz od niedawna mam nike free 5.0 i są niesamowite z tym że nie nadają się na kamyczki . więc polecam asics

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Dzięki pospisuje nazwy i wybiorę się do decathlonu, bo nie lubię kupować obuwia przez internet. Co do typu stopy, pomogą mi z tym w sklepie czy sam mogę sprawdzić jaki typ stopy posiadam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
Raczej Ci pomogą ale możesz sam sprawdzić i wstepnie dopasowac rozmiar żeby mieć na czym bazować ew.

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
pomoga w decathlonie..

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Zapomniałem o najważniejszym. Jak na początku biegać? Tak jak w czerwcu? Po 4km i na początek dodam 1/2 w tyg, a potem do 3 dorzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
zalezy co chcesz osiagnac ..

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Air Allert II

Następny temat

Podciąganie na drążku jako sport

WHEY premium