SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika Cykl Muscle test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Jutro o 19 mam wizyte
u lekarza z wynikami! dam znac pozdro

Zmieniony przez - Roobak w dniu 2014-08-17 15:20:23

Zmieniony przez - Roobak w dniu 2014-08-17 15:34:31

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
I co? Bedziesz zyl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
jestes naprawde wielkim desperatem z tego co czytam. Ja ludzia przy twojej wadze 76 kg kaze brac 1x caps MT co drugi dzien !! , przez 30dni max. To jest bardzo mocny srodek i nie jest dla pierwszych lepszych . Do tego trzeba miec duze doswiadczenie w dziedzinie dopingu zeby takie mocne rzeczy stosowac.
Nie wiem skad ludzie wpadaja na takie pomysly szczerze.. Jest przecierz tyle innych fajnych wiazan chemicznych ktore alternatywnie mozna wziac zamist DMZ z EPI ….

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ale tego to już nie napisaliście na opakowaniu? http://burneikasports.com/17-muscle-test.html

Mam nadzieję że sobie nie zamęczył wątroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Decydujace slowa jako dyrektor ma Robert.
Tylko ze tez jest napisane zeby skonsutowac sie ze swoim trenerem.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
a druga sprawa jest to ze ja i tak bede ostrzegac wszystkich i zalecac tak jak powinno byc a nie jak zeby sie sprzedawalo bo uwazam ze nie tedy droga i to akurat kluci sie torche z moim idealami i wiara w ten sport , a ja wierze w jednego Boga - POWERLIFTING
1

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A wasz pan dyrektor jest troche innej wiary. POWERPROFIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Witam panowie jeszcze zyje :) jestem po badaniach
mocz - wieksza ilosci czerwonych krwinek reszta norma
krew - zelazo ponizej norny , ALP- ponizej normy , ALT - powyzej normy reszta ok - czyli watroba jak to lekarz stwiedzil ( lekko podrazniona)
USG - watroba ok , nerki - ok , trzustka - ok , pecherz - ok
Domyslam sie ze troszke MT namieszalo a raczej napewno ( zaczolem brac liver shield ) jedni mowili ze po cyklu brac dlatego ze jak sie bierze z MT to ma mniejsze dzialanie , ale jaka prawda to nie wiem . dzisiaj mam ostatn dzien MT pierwszej puchy druga lezy w szafce i tak mam mieszane mysli co teraz. tydzien przerwy w cwiczeniach .korzonki juz nie bola bo mialem przewiane , generalnie wszystko jest ok ( zadnych boli ) plus leki od lekarza . Co sadzicicie ?? wareez napisz swoja opinie pozdrawiam

Zmieniony przez - Roobak w dniu 2014-08-20 12:20:43

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
666 D.Mirowski desperatem nie jestem porostu uwazam ze dobrze sie przygotowalem i mialem wszystko diete i trening wiadomo nikt nie jest idealny i dlatego tutaj jestem na forum ze jezeli cos bede robil zle to na pewno ktos zwroci mi uwage , Czyli uwazasz ze jak sie bierze MT do odrazu z liver shield ? bo teraz juz sam nie wiem pozdrawiam

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19396
ile Ci poszło do przodu? Wymiary, siła,itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie Burneiki

Następny temat

Cykl na MuscleTest

forma lato