SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budyń nie tylko na śniadanie.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 405
Witam! ;)

Jestem poza sezoenm już i po okrutnych ilościach serników,hamburgerów i innych smiecie naszła mnie ochota na lekkie śniadanko. Lekki,acz treściwe. Przepis polecam komuś kto rano nie ma czas na zbyt wiele.

Składniki:
-dowolna ilości odzywki białkowej (ja mam pełno próbek dzisiaj wrzuciłem probke nitrotecha i 30g ilozatu)
-1 duży jogurt naturalny
-100-150ml mleka ew. wody (ja dałem mleko ze wzgledu na to,że nie licze na razie węgla,tłuszczy tylko jem duzo białka)
-100g pałtkow owsianych zalanych wrzatkie,odsączonych lub Fitella (z gelwe w saszetkach sa takie lekkie musli w różnych smakach)
-1 grahamka ew. inne pieczywo razowe.

Potrzebne narzędzia:
-szejker (i tu będzie potrzebny mikser ręczny) lub najwygodniej mikser stojacy,łyżka

Jak działac:
-Do miksera lub szejkera wlewamy jogurt i mleko żeby jogurt był troche żadszy i łyżka lub mikserem mieszamy az konsystęcja będzie odpowiednia.
-wsypujemy odzywke i miksujemy az sie rozpości.
-Wsypujemy płatki Fitelle lub owsiane i znów miksujemy. Podkreslam,że ta fitella,to czysty zabieg smakowy,ale mozna zamiast tego wrzucic inne musli,aby np. nie męczyc sie dodawaniem owoców do szejka.

Wszystko razem zmiksowac i jesc zagryzając grahamką lub innym pieczywem razowym.

Wartości odzywcze (w moim przyadku):
Białko- ok. 75g (bardzo dużo jak na porcje,więc radze nie którym kontrolowac ilość odżywki białkowej)
Węgle:
Grahamka- 30g
Fitella- 35g
Jogutr Natrulany- 25g
Melko- może ze 3g
Nitrotech- nie wiem ile może z 5-10g

Razem: ok 100-110g węgla

Tłuszcze: naprawde nie liczyłem,ale mleko 0.5%+jogurt też z minimum tluszczy i fitella prawie wcale.

Zdjęcia zrobie jutro rano jak powtórze te czynności ;)

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naleśnik z twarogu na kolację ;)

Następny temat

coś na stawy - galaretka

WHEY premium