SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie pośladków

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Witam :)
Moim priorytetem jest zbudowanie silnych, dużych pośladków z tym że nie chce rozbudowywać żadnej innej partii mojego ciała za bardzo. Moje ciało ma skłonności do zbierania tłuszczu (to zapewne przez niedoczynność tarczycy między innymi)
Stosuje dietę carb cycling. W dni gdy nie mam treningów jem mniej węglowodanów, wszystko równo z zapotrzebowaniem, a w dni gdy trenuje nogi i pośladki jem więcej kalorii, w tym wiecej węglowodanów. Gdy trenuję inne partie ciała też jem równo z zapotrzebowaniem.
Ze względu na moją pracę trenuję raz w tygodniu te pośladki, ale za to porządnie (po tygodniu czuje pełną regenerację). Ćwiczę na siłowni z ciężarem pozwalającym zrobić max 10-12 powtórzeń, czyli dosyć duży ciężar. I teraz moje pytania: czy powinnam coś zmienić?
Czy ćwiczenia z gumą oporową w budowaniu pośladków są podobnie działające jak ćwiczenia z ciężarem? Jak mogę przyspieszyć progres?
Z góry dziękuję za rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
"Ćwiczę na siłowni z ciężarem pozwalającym zrobić max 10-12 powtórzeń, czyli dosyć duży ciężar." to akurat nic nie znaczy, bo ja np. niektórych ćwiczeń bez ciężaru nie zrobię 10 powtórzeń, a MC na 50 kg zrobię i 30, więc wypadłoby wymienić te ćwiczenia i obciążenia. no i ankietę z działu jeśli chcesz porad.
a o idei budowania samych pośladków nie będę się wypowiadać w sumie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
napisz jak wygląda Twój plan treningowy, jaki masz staż, jak dlugo robisz ten trening
wiecej o diecie tez by sie przydalo
najlepiej wypelnij nasza ankiete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silviaa1- problemowa redukcja

Następny temat

Kilka problemów

WHEY premium