SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie dolnej części pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Myślę,że dalsza dyskusja nie ma sensu bo z każdym zdaniem tylko pokazujesz jak nikłą wiedzę masz na temat treningu .
Taki kiepski zarzut w porównaniu do wyniku w martwym wynika tylko i wyłącznie z nieefektywnej techniki, no i jeśli 80kg jest 3 razy mniej niż 180 to widzę,że nie tylko z zakresu treningu masz kiepską wiedzę.


Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/16/2018 11:10:17 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Dalsza dyskusja nie ma sensu bo nawet nie pomyślałeś, że ja ten podrzut robię jako jedno z ćwiczeń obwodu, a nie osobne ćwiczenie robione na 2 repy z przerwami po 3 minuty

I podrzut 2,25 razy słabszy od martwego u startującego zawodnika klepiącego wyczynowo trójbój gdzie ja jako amator robię podrzut raz w miesiącu i mam go, o zgrozo, 3x słabszy od martwego to racja - powinienem się wstydzić i zamknąć w piwnicy

Idę płakać nad swoimi brakami w wiedzy i czerpać wzór z gości, którzy po 2 latach treningu musieli aż j**nąć cykl Sheiko aby wycisnąć 100 kg na ławce. Albo z gości którzy ważą 80 kg i cisną na barki 40 kg robiąc Wendlera

Tak, tacy ludzie - trójboiści - są zdecydowanie lepszymi instruktorami ode mnie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
To Ty ich nazwałeś trójboistami . Tak samo jak wcześniej chłopaka robiącego 180kg w martwym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Gats, prowadzisz dziennik u konkurencji a nie u nas ? Czy ja mam Ci bana wlepić ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Co do waszej dyskusji, tak naprawdę wszyscy macie rację. Jeśli ktoś może wykonywać martwy ciąg to powinien, przynajmniej przez pierwsze lata treningów. Ćwiczenie jest świetne i to nie tylko dla prostowników.

Jeśli natomiast ktoś nie może wykonywac martwego to może zbudować dół pleców bez niego. Sam miałem w tym ćwiczeniu 2 letnią przerwę ze wzgledu na kontuzję kręgosłupa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i Biegi jak pogodzić ?

Wiecej