SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Budowanie dolnej części pleców

Wysłana -
Myślę,że dalsza dyskusja nie ma sensu bo z każdym zdaniem tylko pokazujesz jak nikłą wiedzę masz na temat treningu .
Taki kiepski zarzut w porównaniu do wyniku w martwym wynika tylko i wyłącznie z nieefektywnej techniki, no i jeśli 80kg jest 3 razy mniej niż 180 to widzę,że nie tylko z zakresu treningu masz kiepską wiedzę.

Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/16/2018 11:10:17 PM
Wysłana -
Dalsza dyskusja nie ma sensu bo nawet nie pomyślałeś, że ja ten podrzut robię jako jedno z ćwiczeń obwodu, a nie osobne ćwiczenie robione na 2 repy z przerwami po 3 minuty

I podrzut 2,25 razy słabszy od martwego u startującego zawodnika klepiącego wyczynowo trójbój gdzie ja jako amator robię podrzut raz w miesiącu i mam go, o zgrozo, 3x słabszy od martwego to racja - powinienem się wstydzić i zamknąć w piwnicy

Idę płakać nad swoimi brakami w wiedzy i czerpać wzór z gości, którzy po 2 latach treningu musieli aż j**nąć cykl Sheiko aby wycisnąć 100 kg na ławce. Albo z gości którzy ważą 80 kg i cisną na barki 40 kg robiąc Wendlera

Tak, tacy ludzie - trójboiści - są zdecydowanie lepszymi instruktorami ode mnie
Wysłana -
To Ty ich nazwałeś trójboistami . Tak samo jak wcześniej chłopaka robiącego 180kg w martwym
Wysłana -
Gats, prowadzisz dziennik u konkurencji a nie u nas ? Czy ja mam Ci bana wlepić ?
Wysłana -
Co do waszej dyskusji, tak naprawdę wszyscy macie rację. Jeśli ktoś może wykonywać martwy ciąg to powinien, przynajmniej przez pierwsze lata treningów. Ćwiczenie jest świetne i to nie tylko dla prostowników.

Jeśli natomiast ktoś nie może wykonywac martwego to może zbudować dół pleców bez niego. Sam miałem w tym ćwiczeniu 2 letnią przerwę ze wzgledu na kontuzję kręgosłupa.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź