SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej w trasie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1207
Witam mam 21 lat 180cm wzrostu, ważę zaledwie 60kg.( nie jestem na nic chory, taki chudy jestem od zawsze)
Pracuję jako kierowca międzynarodowy 4 tygodnie w trasie więc jest problem z regularnym jedzeniem, snem oraz jakimkolwiek treningiem.
Co możecie mi poradzić aby przytyć? Warto wspomóc się jakimiś odżywkami typu mutant mass , mass extreme?
Chciałbym przy moim wzroście przytyć do około 80kg lecz wiem że to dluga droga.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75956 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754427
Take rozwiązanie na pewno ułatwia trzymanie diety. Poza tym zapraszam do działu kuchnia sfd.

http://m.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-06 06:35:02

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Bez treningu siłowego jeżeli przytyjesz to jedynie w tkankę tłuszczowa , wiec nie wiem czy jest Ci to potrzebne .
Napisz co jesz w ciągu dnia i jak wyglada Twój plan dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75956 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754427
Nie wiem co to jest za trasa, ale zawsze można coś wymyślić. Znam osoby, które jeżdżą tirami i mają ze sobą trochę sprzętu, trx, itp. Zawsze można coś tam poćwiczyć, zrobić sprinty, itp. Bez tego niestety nie zmienisz swojej sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1207
Ja jeżdżę autem do 3,5 T , wygląda to inaczej niż na tirach.
Dzień wygląda różnie , często wstaję około 7rano , nigdy rano nie jem śniadania zapewne to błąd, ale tak mam.
jeżdzę czsem do 20.00 a czasem i przez całą noc że nad ranem idę spać na kilka godzin i potem znowu jazda.
Co do tego co jem to różnie ale przeważnie kanapki z wędliną i serem, czasem do tego pomidor ogórek, fasolkę po bretońsku ze słoika, gołąbki ze słoika , leczo , makarony z sosem, kurczak z ryżem, jajecznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Busem jezdzisz czy masz winde? Czasowo rozpieszczany nie jestes pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1207
Busem 8EP plandeka z windą, no niestety z czasem jest kiepsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gainer bez treningu to niedorzeczny pomysł. Ładowanie w siebie duże ilości szybko przyswajalnych węglowodanów, zwłaszcza bez aktywności fizycznej może być potencjalnie szkodliwe wątroby. Mało tego, dostarczanie nadmiaru kalorii bez treningu siłowego może jedynie doprowadzić do wzrostu masy tłuszczowej, a to przełoży się na zaburzenie parametrów metabolicznych.

Tak jak Domer napisał - warto coś wymyślić. Dodać aktywność fizyczną w formie chociażby treningu z własnym obciążeniem ciała, gumami, trx, do tego dochodzą różnorodne wariancje interwałów.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-03 12:33:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1207
Chodzi o to że mogę robić "treningi" , w wolnym czasie auto zostaje na parkingu a ja sobie biegam , robię pompki, przysiady , brzuszki , podciągam się na drążku na pace i w sumie tyle, żadnego sprzętu nie mogę kupić i wozić ze sobą ponieważ nie mam miejsca na to a także są to zbędne kilogramy (ładowność auta).
Chciałbym kupić gainer, jeść trochę więcej i "ćwiczyć" jak do tej pory, może chociaż jakieś niewielkie hantelki sobie kupię.


Zmieniony przez - daniel333444 w dniu 2017-10-03 12:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warto dokupić gumy oporowe, można fajnie ciało przetrenować.
Niemniej, trzeba sensownie ułożyć ten plan aby dawał efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75956 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754427
Z posiłkami nie będzie takich problemów, jak z treningiem, więc nie ma sensu ładować w siebie przetworzonego cukru. W ten sposób sylwetki nie poprawisz. Odżywka białkowa, jak najbardziej, będzie przydatna. Posiłki w pojemniki i ze sobą do samochodu. Nie zepsują się.

https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_Protein_Plus_Limited-opis34820.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1207
a ma ktoś może jakieś ciekawe pomysły co można w trasę zabierać do jedzenie?
Odżywkę którą mi poleciłeś na pewno zamówię jeszcze dzisiaj, pomoże mi ktoś ułożyć jakąś dietę biorąc pod uwagę moją pracę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczy mi sie kleja, to od diety?

Następny temat

Dieta 3000kcal opinie

WHEY premium