SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7645

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

45

Wzrost

161

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Pracuję praca czasem stojąca czasem siedząca to zależy ale nie przemęczam sie za bardzo,pracuję na dwie zmiany od 14 do 22( 23 jestem w domu) i od 6 do 14 podróż trwa nieco ponad godzine

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

mógłbym chodzić 3-4 razy w tygodniu na siłownie myślę

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie stosowałem nigdy diety chciałbym dopiero zaczać

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Ektomorfik,niedoczynność tarczycyc

Stosowana lub planowana suplementacja

planuje kupno jakiś białek bądz węglowodanów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1871
a czym mam zastępywać to że nie będe mógł normalnie ani nic sobie ugotować ani nic w pracy? jakieś serki/chleb,jakieś owoce,sałatka? aby dostarczyć tych kalori A i mam jeszcze jedno pytanie które chcialem zadać wcześniej ale chyba zapomniałem xd jakbym dziennie pił jedno mleko które cały litr ma mniej więcej 600 kcal czy to też mogłoby być rozsądne ? lub chociaż w te dni treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
A kto ma możliwość gotowania w pracy? Myślę, że nikt. Posiłek przygotowujesz np. dzień wcześniej, wieczorem w domu i zbierzesz do pracy w pojemniku. W zasadzie każdy posiłek możesz zabrać. Kwestia dobrych pojemników. Picie 1l mleka dziennie nie ma większego sensu. W jakim celu? Smakowym?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1871
okej dziękuje za tyle pomocy napewno skorzystam z tego a w sumie nie sądziłem że komuś tyle będzie sie chcialo odpowiadać na moje ,,niektóre głupie'' pytania xd dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

Wiecej