SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7683

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

45

Wzrost

161

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Pracuję praca czasem stojąca czasem siedząca to zależy ale nie przemęczam sie za bardzo,pracuję na dwie zmiany od 14 do 22( 23 jestem w domu) i od 6 do 14 podróż trwa nieco ponad godzine

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

mógłbym chodzić 3-4 razy w tygodniu na siłownie myślę

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie stosowałem nigdy diety chciałbym dopiero zaczać

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Ektomorfik,niedoczynność tarczycyc

Stosowana lub planowana suplementacja

planuje kupno jakiś białek bądz węglowodanów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1871
bo kiedyś ją leczyłem miałem przepisane tabletki,chodziłem do endykronologa ale tak to jest jak ktoś przestaje sie tobą interesować już gdy byłeś młody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
No to już zapisuj się i czekaj na termin . Nie odkładaj tego w czasie . Zajmij się układaniem diety wg linków które podałem Ci wyzej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1871
a co myślisz o tej oliwie z oliwek i pizzy co napisałem? duża ilość kcal oraz węglowodanów ale nie wiem czy w moim przypadku ważniejsze jest białko lub węglowodany i czy ewentualnie poleciłbyś mi jakieś dobre białko,kreatyny no nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Mam propozycje zamiast wydawać kasę na odzywki biakowe i kreatyne , przeznacz kasę na wizytę prywatna u endokrynologa
Oliwa jako tłuszcz będzie odpowiednia , jednak trzeba zachować odpowiednie proporcje .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-05-30 16:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1871
a Ty nie układasz może diet? ja się troche na tym nie znam(nie mówie że za darmo) mogę podesłać też zdjęca z swoim obecnym wyglądem ale coż. rewelacji nie ma xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Możesz skorzystać z portalu Potreningu.pl . Ja niestety z uwagi na brak czasu jedynie układam diety swoim podopiecznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu jest konieczna konsultacja lekarska bo nie wiem czy nie mylisz pojęc - przy niedoczynności raczej się tyje, może Ty masz nadczynność.. Bez sprawdzenia stanu zdrowia trudno będzie cokolwiek poradzić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Są przypadki ze przy niedoczynnosci rownież występuje problem z niedowaga , ale rzeczywiście konsultacjanwskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1871
mam niedoczynność tarczycy i jestem tego pewny bywałem u entrynologa ostatni raz leżałem w szpitalu 2 tygodnie w pierwszej gimnazjum od tamtej pory nic, tak jak mowie pójdę ale wizyte bd mial dopiero za pol roku przez ten czas chcialbym siebie ,,odbudować'' i jeszcze jedno pytanie czy przy solidnej pracy oraz kalorycznej diecie + suplementy byłbym w stanie chociaz 10kg przytyć do końca tego roku co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Niestety nikt Ci nie odpowie na to pytanie . Jednak proponuje nie zakładać aż tak wygórowanych celu . Najważniejsze ze zaczniesz przybierać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

Następny temat

Szybkie pytanie odnośnie diety

WHEY premium