SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24569

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

m

Cel

masa

Waga

80 z 93

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna z reszta zalezy na ktora ide do pracy

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia 4x week staz pare lat z duzymi przerwami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

kiedys syndrom masowca obecnie vlcd 10 tygodni

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Cukier i tarczyce miałem robione i były w normie jak będę miał czas to skocze i porobię badania jeszcze raz. Tylko w następny piątek wyjeżdżam na weekend nad morze więc pewnie trochę podleje, ale po 6tyg bez cheata coś się nalezy


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-08-04 09:33:15

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzucałeś do wglądu ? Badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Tak wrzucałem w inny dział a powiedzcie jaki poziom bf może być teraz na oko? Jeszcze dziś mam zaproszenie na grilla bo zostałem poproszony o bycie chrzestnym i nie wiem czy dam radę utrzymać miche ale dzielnie będę walczył hehe

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Bycie na grillu nie oznacza przecież jedzenia w zasadzie czego? Pieczywa pszennego? Picia alkoholu? Zjedz pełnoziarniste, do tego schab, szynka, czy karkówka, warzywa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sądzę, że około 13-15% cięzko stwierdzić.

Jak grill ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Prawdopodobnie będzie to wartość zbliżona do tej podanej wyżej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
A w miarę dobrze bez szaleństw sądzę, że nie wyskoczyłem po za bilans zerowy... W końcu 5 tygodni na redukcji bez cheata więc pewnie nie zaszkodziło aż tak bardzo robię to tylko dla siebie więc spoko nad morzem też nie zamierzam pchać na siłę żarcia w się iem tylko poprostu jeść 2 dni jak zwykły kowalski najwyżej pociagne redu 3 tyg dłużej. Chciałbym złapać takie dobre 12%bf i spokojnie masować

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Słuszne podejście. W takiej sytuacji sylwetka nie powinna ucierpieć.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Swiniomasa kcal ok 3000-3200. W weekend wpadnie zawsze więcej troszkę Trochę podlewa za 10-11tyg 6 tyg redukcji i znowu 12 tyg masy musiałem wskoczyć na masę. Nie mogłem zredukować za długo to trwało kombinacje z różnymi dietami przeplatane wpychaniem w siebie po10tys kcal. Muszę dać głowie i organizmowi odsapnac czasem trzeba zrobić krok w tył

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Góra sylwetki wygląda dobrze. Proporcje obręczy barkowej do obwodu w pasie. Nogi na pewno odstają.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - masa.

Następny temat

Waga i centymetry stoją w miejscu

WHEY premium