sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Budowa masy mięśniowej

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 30
Płeć m
Cel masa
Waga 80 z 93
Wzrost 178
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) 18
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) praca fizyczna z reszta zalezy na ktora ide do pracy
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) silownia 4x week staz pare lat z duzymi przerwami
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie kiedys syndrom masowca obecnie vlcd 10 tygodni
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) dobry
Stosowana lub planowana suplementacja
Wysłana -
Dzisiejsza miska myślę, że troszkę wyszedłem za zero ale nie duzo ale głód i tak czuję. Pamiętam w tamtym roku nawet na 3 500 kcal chodziłem głodny dopóki nie osiągnąłem bf ok 20% wtedy się wszystko unormowało. Ale nie chciałbym do tego wracać

Brzuch podlało i już nie chcę się cofnąć trudno widocznie organizm się już buntuje. Spaprałem trochę tą redukcje. Chyba trzeba wychodzić powoli za pomocą rotacji... Byle na masie za dużo nie podlało

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-06-24 22:23:17

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-06-24 22:27:54
Wysłana -
Rzeczywiście, dół brzucha w stosunku do ramienia odstaje dość znacznie.
Wysłana -
Zawsze miałem duży brzuch i problem z podcięciem, najwięcej miałem 106 w pasie teraz ok 77-78 nie wiem czym jest to spowodowane. Idę zrobić badania niedługo jak tam zdrowie dopisuje. 4 tyg temu była dużo lepsza forma, ale cóż człowiek uczy się na błędach
Wysłana -
Jednak pas bardzo wąski, skoro tylko 77cm. Chyba, że masz 165cm ;)
Wysłana -
178 cm ale bombka na dole siedzi a tutaj dzisiejsze sniadanko tydzień micha dopięta no prawie bo wpadły wczoraj truskawki 200gr ponad program hehe

Wysłana -
Czy dzień treningowy na rotacji może tak wyglądać? O 11 mam godzinną i jedyną przerwę przez 10h rano nie mam jakiegoś parcia na jedzenie. A wolałbym 3 posiłki a obfite niż chodzić głodny...

Wysłana -
Szynkę wymieniłabym na coś innego
Wysłana -
Wiem będę robił sam ze schabu ale już mi się w tym tyg nie chciało marynować przed wyjazdem w delegację żona na następny tydzień mi ogarnie juz ale tak jest ok
Wysłana -
Tzn jest monotonna, ale wiem, że dietę masz na tyle ogarniętą, że to po prostu jednodniowe
Zawsze możesz pokusić się o zrobienie placków jaglanych z bananem etc, czy omletu, rybę jakąś podmienić za jedną porcję mięcha Warzywa wymieniać etc.
Wysłana -
Mam ze sobą jeszczę paczkę wątróbki, żołądki, mięso mielone z indyka na kotleciki do pracy, udka więc aż tak monotonne nie będzie. Kiedyś czytałem jak chyba gdzieś pisałaś, że zamiast się opychać to lepiej jak ma się ochotę na loda, ciastko, czy coś innego zjeść i poprostu wliczyć w bilans. I dzisiaj po treningu chciałem sprawdzić czy dam radę i wpadł snickers biały cały tydzień za mną chodził i odziwo zjadłem i mnie nie ciągnie więc chyba można to jakoś opanować chyba, że się mylę i to nie twoje słowa?
Strona 17 z 17
Dodaj odpowiedź