SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24637

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

m

Cel

masa

Waga

80 z 93

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna z reszta zalezy na ktora ide do pracy

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia 4x week staz pare lat z duzymi przerwami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

kiedys syndrom masowca obecnie vlcd 10 tygodni

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
witam obecnie jestem na redukcji, jeszcze bede ok 3-4 tyg moze byc dluzej jezeli nie osiagne minimum 15% bf. pozniej 4 tyg wyjscia, dodawanie ok 300 kcal tygodniowo. od grudnia planuje masowke. wklejam przykladowa diete do poprawy. jutro wstawie foty pogladowe

1

kaczo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ogólnie nie wygląda to źle. jednak wklej ankietę działu, bo będzie łatwiej ocenić tę dietę. również zastanawia mnie fakt ile Ty musisz ważyć, że jesteś już w trakcie redukcji, raczej pod koniec, skoro piszesz o jeszcze 3-4 tygodniach, i redukujesz na 3400kcal...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
przy 80kg kalkulator wyliczyl mi zapotrzebowanie na 3200 tutaj mam juz bilans dodatni... ankiete wypelnilem. a dieta jest przykladowa bardziej chodzi o rozklad btw, produkty itp. jezeli waga jeszcze spadnie to kcal sie zmienia przy wejsciu na dodatni... musze sie bardzo pilnowac mam tendencje do zalewania



Zmieniony przez - kaczo w dniu 2016-09-17 06:56:57

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2016-09-17 07:02:28

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Cel: masa
Płeć : mężczyzna
Wiek : 30
Waga : 80 bylo 93
Wzrost : 178
Obwód klatki : 116
Obwód ramienia : 43
Obwód talii : 80 bylo 95
Obwód uda : 65
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ok18
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna 8-12h
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu trening silowy
Odżywianie : obecnie vlcd b200 ww20 t50
Cel : masa
Ograniczenia zywieniowe : brak
Stan zdrowia : kiedys stluszczenie watroby
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : zalezne od celu
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : wszystkie konczyly sie zalaniem


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2016-09-17 07:15:58

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
tak wygladam obecnie



nie mam zdjecie jak zaczynalem ale mam foto z przed 2- 3 lat jak zaczynalem 1 ale prawie zawsze wracalem do podobnego pulapu tutaj mialem 102 w pasie... teraz jak zaczynalem mialem 95 wiec troche mniej









Zmieniony przez - kaczo w dniu 2016-09-17 09:06:44
a tak bylo po 1 redukcji ale za kazdym razem powrot na swiniomase tzw syndrom masowca. teraz juz nie popelnie tego bledu

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2016-09-17 09:08:00

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
stojeden
ogólnie nie wygląda to źle. jednak wklej ankietę działu, bo będzie łatwiej ocenić tę dietę. również zastanawia mnie fakt ile Ty musisz ważyć, że jesteś już w trakcie redukcji, raczej pod koniec, skoro piszesz o jeszcze 3-4 tygodniach, i redukujesz na 3400kcal...
dieta ktora wkleilem jest to juz dieta masowa. Ktora chce stosowac po wyjsciu z vlcd... Teraz jade praktycznie bez ww

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Jesteś pewny, że dążenie w masę to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Mase chcialbym zaczac w grudniu... Do tego czasu jestem otwarty Na sugestie madrzejszych glow... Zastanawiam sie czy nie konczyc vlcd i pojechac Na zbilansowanej jeszcze do grudnia Na redu... Tylko nie wiem czy bedzie jakis progres.. Po tak duzym deficycie... W pierwszym tyg wyjscia dalbym 100gr wegli w 2 tez type i trzymalbym tak narazie... Dodalbym aero, obecnie Na vlcd aero moze z 2 razy week

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1118 Napisanych postów 3767 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68320
Hej.
A co to znaczy -"kiedyś stłuszczenie wątroby" ? Teraz już jest zdrowa? Robisz coś, żeby poprawiać jej pracę (dieta, suple) ?
Bo to może mieć dużo wspólnego ze skłonnością do "zalewania się"...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Watroba to pozostalosci po delegacji alko smieciowe jedzenie i Na usg mi wyszlo. Lekarz mowil ze delikatne hepatil leci i ostropest... Juz jest ok. Przy takim poziomie tluszczu jakis mialem to wszystkie narzady byly otluszczone... Po wyjsciu z vlcd ide Na komplet badan watroba tarczyca itp. Chcialbym zejsc do 15% minimum. Marzylem o 12 ale raczej sie nie uda

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Co do zalewania to tylko i wylacznie moja glupota... Chec szybkiego nabrania masy nie koniecznie jakosciowej... Teraz mam inne podejscie... Chce robic mase ale dopiero przy dosc niskim bf... I dlatego zabieram sie za ukladanie juz teraz miski.

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - masa.

Następny temat

Waga i centymetry stoją w miejscu

WHEY premium