SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24631

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

m

Cel

masa

Waga

80 z 93

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna z reszta zalezy na ktora ide do pracy

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia 4x week staz pare lat z duzymi przerwami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

kiedys syndrom masowca obecnie vlcd 10 tygodni

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No, zdecydowanie na początek za mało i zdecydowanie warto trening mieć w oknie, bo kiepsko to widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Redukować dalej czy już nie ma sensu mało co ze mnie zostało
Waga 80
Pas 75-76
Łapka 42
Klatka 115

Zdjęcia na czczo wygląda to kiepsko








Zmieniony przez - kaczo w dniu 2018-03-31 09:40:33

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie wygląda kiepsko...jak redukcja długo trwa?
Być może warto pomyśleć o johimbinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Cały czas masz spory problem z dołem brzucha. Ogólnie jest ok, ale ten dół psuje całość. Może rzeczywiście warto pomyśleć np. o johimbinie plus jakichś adaptogenach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
A możecie polecić jakąś dobrą joszke i adaptogen. Najlepiej z naszego sklepu, trzeba wspierać swoich

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Może być różeniec górski np. NOW. lub ashwagandha forte SFD. Johimbina raczej od małych ilości, jeżeli wcześniej nie miałeś kontaktu np. Primaforce.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Tak jak najgorzej mam zjechać z dołem brzucha, tak samo jest to miejsce w którym jako pierwsze łapie fat... Tak samo wystarczy, że w święta wypije i podjem 2 dni tak więcej to od razu 6-7 kg do przodu. Łapie szybko wodę. Po powrocie do miski parę dni i wszystko schodzi, prócz dołu brzucha

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
U mnie podobnie, badałeś kiedy cukier? W takich wypadkach często gospodarka insulinowo-glukozowa siedzi...pokićkana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Ewentualnie problemy z kortyzolem.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , blue_hope i domer czy możecie rozwinąć swoje myśli bo mam identyczny problem co kolega wyżej ileż bym nie redukował takie coś zostaje mimo stosowania wszystkiego

Ps.Badałem kiedyś cukier glukometrem i był bardzo niski 30 czy coś i tarczycę i wyniki były w normie ,przepraszam za podpinkę ale forum jest by pomagać :)



Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2018-04-03 14:31:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - masa.

Następny temat

Waga i centymetry stoją w miejscu

WHEY premium