SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa drążka z poręczami do dipów.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42
Mam zamiar zrobić drążek/poręcz podobną do tej w załączniku. Głównie chodzi o to, że ma być jeden tak jakby filar po środku, większy, zamiast dwóch mniejszych po bokach. Tylko że mam mały problem, bo nie wiem z jakiego profilu zrobić ten filar (zaznaczony kolorem zielonym na obrazku) oraz podstawę (kolor niebieski na obrazku), tak aby całość stała stabilnie. Myślałem nad tym, aby ten filar zrobić z profilu coś około 80 mm, ale sam nie wiem czy to będzie za dużo, czy za mało. Z góry dzięki za pomoc. :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
50 x 50 x 3 mm spokojnie starczy jak masz pdo ręką moze być jakiś prostokątny tylko jak masz np 50 x 70 to 70 mm najlepiej dać tak jakbyś stał od pleców w tył a nie od lewej ręki do prawej.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42
Profil 50 nie będzie za mały? Jakbym zrobił ten filar i podstawę z profilu 50 mm to będzie to stało stabilnie? Na zdjęciu ten słup/filar jest dosyć spory. Profile i tak bym musiał kupować, także bez różnicy jakiej wielkości ma być, chociaż wiadomo, im mniejszy profil tym taniej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Utrzyma Cię spokojniem z tyły masz wzmocnienie, poza tym jakbyś zobaczył to na w/w zdjeciu jest prostokątny i tak ustawioby że siły działają na ten najkrutszy bok bo jest odchylony ciut do tyłu ten profil.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwany biceps?

Następny temat

Taka sytuacja :-)

WHEY premium