SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa ciała do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Witam, chciałbym aby ktoś ocenił czy idę w dobrym kierunku lub ewentualnie trochę nakierowac co powinienem zmienić.
Wiek 17 lat
Wzrost 170 cm
Waga 62 kg
Staż na siłowni to 2-3 lata
Proszę o pomoc






Zmieniony przez - krzysztof 15924 w dniu 2018-06-28 19:16:12

Zmieniony przez - krzysztof 15924 w dniu 2018-06-28 19:30:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 423
Kurde , powiem ci że lipa , 17 lat masz 170cm i 62 kg wagi i taka sylwetka ? Ja bym zaczol masować i dobry trening fbw 5razy w tygodniu i lecisz z tematem jedz dużo ale ( zdrowo !!) Ryż, mięso mięso to podstawa nie jesz mięsa nie rosniesz , białko dużo białka ale bez przesady , pij wodę odpuść jakieś słodkie picia czy soki jak już to sok ale sam wyciskaj z pomarańczy , pij dużo wody , i efekty murowane po miesiącu już odczujesz różnice a jak się utrzymasz na tym dłużej to będzie dużo progres !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tak naprawdę trudno ocenić, daj całą sylwetkę w naturalnej pozie przód, bok tył, możesz też pokazać jaka była 2 lata temu wtedy mozna ocenić czy jest dobry progres


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-28 21:12:30

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Nie mam niestety z przed 2 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Muszę tak wysłać, bo nie wiem czm ale nie mogę inaczej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
To jest ostatnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja bym poszedł chyab w delikatną redukcję, troche brzuch odsatje
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Brzuch wiem pracuje nad nim, a po za brzuchem, to czy coś powinienem zmienić jeszcze?


Zmieniony przez - krzysztof 15924 w dniu 2018-06-28 22:31:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
A co mógłbyś mi zaproponować na brzuch, jakie ćwiczenia najlepiej, ponieważ dietę ciężko mi utrzymać, ale daje rade, np fastfood y jadam może raz na 3 lub 4 tygodnie, słodkiego praktycznie nie jem wogole, a to co jem w ciągu dnia to posiłki bardziej bogate w białko i trochę węgla. Ja ogólnie chciałbym przybrać na masie, jestem otwarty na wszelkie porady w tym kierunku też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co do brzucha to ćwiczenia stricte na brzuch nie spalają tkanki z tego rejonu, spalanie w tym rejonie jest minimalne, masowanie raczej bym na jakisczas odpuscił i lekką redukcje zrobił
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
A mógłbym prosić o jakiś wzór planu na redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Albo najlepiej plan treningowy jaki dokładnie powinienem obrać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowac czy redukowac jeszcze

Następny temat

Kupiłem wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej. 23 procent? Foto- ocena

WHEY premium