SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - Volumize

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18122

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




BSN Volumaize - 1180g


Preparat skutecznie wspierający i przyśpieszający procesy anaboliczne. Polecany wyczynowym sportowcom z dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych i siłowo- wytrzymałościowych. Widocznie skraca czas regeneracji powysiłkowej, wpływa na zwiększenie siły, wydolności i wytrzymałości, powoduje wzrost bilansu azotowego.

BSN Volumaize - zawiera następujące składniki aktywne:

- Mieszanka węglowodanów : maltodekstryn, amylopektyn, izomaltulozy, dekstranu. Optymalne proporcje poszczególnych składników gwarantują odpowiednie zaopatrzenie w energię, wspierają odbudowę glikogenu bez ryzyka odłożenia się tkanki tłuszczowej

- Trimetyloglicyna- stymuluje usuwanie nadmiaru homocysteiny i powoduje zwiększoną syntezę prekursora kreatyny ( sarkozyny)
Glikocyjamina - stanowi prekursor kreatyny, zwiększa jej endogenną produkcję.

- Alfa Amino-N-Maślan L-Leucyny, Azotan L-Leucyny - wykazują silne działanie anaboliczne, skutecznie przyczyniając się do rozbudowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

- Beta- alanina - odkwaszacz wewnątrzustrojowy, wpływa na aktywność ATPazy.

- Azotan L-waliny, alfa amino-N-maślan L-waliny - łagodzą skutki zmęczenia, poprzez oddziaływanie na centralny układ nerwowy, stanowi źródło energii i umożliwia oszczędzanie zapasów glikogenu wątrobowego.

- Histydyna - wykazuje działanie odkwaszające (wraz z beta-alaniną)

- L-fenylalanina - prekursor tyrozyny, wpływa pozytywnie na koncentracje, pamięć, samopoczucie

- L-lizyna- posiada właściwości antyoksydacyjne, pomaga podnosić poziom hormonu wzrostu, ma wpływ na syntezę kolagenu

- L-treonina- niezbędna do powstawania kolagenu, korzystnie oddziałuje na stawy, ścięgna i więzadła; wpływa na działanie układu immunologicznego i zapobiega otłuszczaniu się wątroby.

- Kwas guanidyno propionowy - powoduje zwiększenie wrażliwości insulinowej, sprzyja redukcji tłuszczu, przyczynia się do wzrostu tkanki mięśniowej

- L-metionina - aminokwas niezbędny w procesie syntetyzowania protein, stymuluje produkowanie glut anionu - wpływając na detoksykację organizmu, bierze udział w syntezie adrenaliny, fosforanu kreatyny oraz kwasów nukleinowych.

- Cinnulin PF- ekstrakt z cynamonu (wodny) posiadający działanie zbliżone do insuliny - pobudza i przyśpiesza odżywianie komórek mięśniowych, skraca czas regeneracji powysiłkowej, ma działanie antyoksydacyjne.

- Ekstrakt z liści Banaba - zawiera kwas korozolowy, pozwala na regulację poziomu cukru we krwi

- Wanad - posiada także działanie zbliżone do insuliny, zwiększa wrażliwość komórek na stężenie tego hormonu we krwi
Stearynian glicerolu - ma wpływ na poziom płynów w organizmie; zwiększa efekt pompy podczas wysiłku fizycznego

- Stearynian Glicerolu - reguluje poziom płynu w tkankach. Zwiększona podaż glicerolu powoduje zwiekszone uwdonienie komórek, w tym komórek mięsniowych, co jest sygnałem anabolicznym i antykatabolicznym. Poprawia się także wchłanianie związków odżywczych przez komórki mięsniowe, a optycznie widocznym skutkiem stosowania glicerolu jest zdecydowanie lepsze użylenie i poprawa tzw pompy mięsniowej.

- Glicerofosforany (wapnia , potasu, magnezu) - dostarczają niezbędnych minerałów traconych w trakcie wysiłku fizycznego.

Zalecane Dzienne Dawkowanie

Dzień Treningowy: Dwie miarki (59 gram) rozłożone w czasie, podczas treningu.
Dzień Nietreningowy: Jedna miarka (29.5 gram) po przebudzeniu.


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-09-29 17:40:47

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest boster,stack?


próbował ktoś tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
Od poniedziałku startuje z tym towarem zobaczymy co jest wart.

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdaj relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
ja miałem próbke tego specyfika powiem ze wmiare dobrze na mnie zadziałał swedzenie na twarzy było podobne jak na horse powerze i po treningu czułem sie wypoczęty i ze dobrze na mnie wpływał ale miałem tylko próbke a takie stacki trzeba oceniać po cyklu ale myśle ze jeszcze kiedyś go sobie zafunduje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
Nie nazwał bym tego boosterem a stack kreatynowy to napewno nie jest.Jest to typowo odżywka treningowa uzupełniająca braki elektrolitów podczas wysiłku, moje odczucia po 2 tyg stosowania:
-czuć beta alanine (jest uczucie swędzenia)
-nie czuć zmęczenia
-zawsze jest troche tego dodatkowego powera na te 2-3 dodatkowe powtórzenia w serii
-stosuje go po cyklu kreatynowym i nie czuć spadków w sile i wytrzymałości
-brak zakwasów po treningu

Jak kolwiet Volumize bardzo dobrze sprawdza się na siłowni to prawdziwe jego dobrodziejstwo można dostrzec podczas ciężkich treningów walki wręcz,tam gdzie pracuje całe ciało i po paru sparingach normalnie brakowało mi energii z Volumizem jest dodatkowy "kop" i siła aby jeszcze coś z siebie wykrzesać

Smak Coler Grape bardzo dobry
Ogólnie bardzo polecam
PS.Tylko co niektóży z ceną przesadzają ja płaciłem 34.99$

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
przy tym carbo po treniongu nie jest potrzebne prawda? a bcaa? bo chyba w skladzie nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
Jak nie startujesz w biegach maratońskich to carbo możesz sobie odpuścić
A co do BCAA to ja traktuje to jako suplementacje stałą i jestem zdania że nigdy nie zaszkodzi a pomoże

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19377
jak dla mnie b.dobry supel regeneracja/wytrzymalosc na +,smak[jak kazdy z bsnu],rozpuszczalnosc ekstra

"wiem,wiem być lepszy chce...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wszyscy w trakcie pijecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19377
ja pilem w trakcie
ew. dopijalem czesc po treningu

"wiem,wiem być lepszy chce...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Endorush

Następny temat

Bsn - Epozine-O2

Wiecej