SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - True Mass

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45821

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




BSN True Mass - 2610 gram

OPIS PRODUKTU

- wspomaga przyrost masy mięśniowej
- wspomaga przyrost siły
- idealnie nadaje się jako posiłek potreningowy
- smakuje wybornie i ma przyjemną konsystencję
- nie powoduje problemów trawiennych

BSN True-Mass jest wysoko-jakościowa odżywka typu "gainer" zaprojektowana w celu maksymalnego wspierania anabolizmu mięśniowego. Skład preparatu został skomponowany w ten sposób, aby skutecznie przyczyniać się do rozwoju tkanki mięśniowej. Umożliwia sprawny przebieg procesów anabolicznych, przyśpiesza regenerację powysiłkową, jednocześnie skutecznie zaspakajając uczucie głodu i zapewniając odpowiednio dużą ilość energii. Stosowana potreningowo szybko odbudowuje rezerwy glikogenu.

BSN True Mass oprócz białek i węglowodanów o różnorodnym stopniu wchłaniania zawiera również :
- błonnik - niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego
- olej MCT - skoncentrowane źródło energii
- enzymy trawienne - wspomagające procesy trawienne
- kompleks witamin - zabezpieczający przed niedoborami

Odpowiednia kompozycja składników wysokiej jakości - o bardzo dobrej rozpuszczalności gwarantuje wysoką skuteczność działanie bez niepożądanych skutków ubocznych w postaci niestrawności, wzdęć itp.


Sposób użycia:

W zależności od wagi i indywidualnych potrzeb rozpuścić 70 - 150g prochu w 200-400ml mleka lub wody. Stosować jako uzupełnienie kaloryczności jadłospisu.

Skład:

w pojedynczej porcji (150 gram):

Calories 626
Calories 140
Total Fat 15.5g 24%
Saturated Fat 5g 25%
Trans Fat 0g
Cholesterol 110mg 37%
Sodium 260mg 11%
Potassium 410mg 12%
Total Carbohydrates 75.mg 25%
Dietary Fiber 5g 20%
Sugars 13.5g
Protein 46g
Vitamin A 5000iu 100%
Vitamin C 60mg 100%

Calcium 250mg 25%
Iron 18mg 100%
Vitamin D 400iu 100%
Vitamin E 30iu 100%
Thiamine 1.5mg 100%
Riboflavin 1.7mg 100%
Niacin 20mg 100%
Vitamin B6 2mg 100mg
Folic Acid 400mcg 100%
Vitamin B12 6mcg 100%
Biotin 300mcg 100%
Panothenic Acid 10mg 100%
Iodine 150mcg 18%
Zinc 15mg 100%
Copper 2mg 100%

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-01 18:01:18

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mysle, ze moze spokojnie zastepowac posilek gdy brak czasu. Porcja w/g producenta to 3 miarki (600kcal), daje sie dzieki temu latwo dzielic na porcje ok. 200kcal jak jest dla kogos za wiele. Bardzo dobra rozpuszczalnosc, smak truskawkowy,o dziwo, sprawia wrazenie ciezszego niz czekoladowy. Niezostawia zadnych nieprzyjemnych posmakow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Miałem próbki tego białka .. Mi bardzo smakowało te białeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Tylko, że to nie białko.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
nom wsumie to jest bulk xD sory za pomyłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Nie stosowałbym odżywek zawierających cukier jako zamienniki posiłków.Pije tylko i wyłącznie bezpośrednio po treningu(naprzemian z Gain Fastem).Smak czekoladowy bardzo przypadł mi do gustu.

Shaping up!!!
ldnbradio.coml

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
swietny gainer chodz starcza na krotko biorac pod uwage branie go 3 do 4 razy dziennie;) ja wlasnie jestem po cyklu na nim w ciagu 2 tyg 1,5 kg mi przybylo uwazam ze calkiem niezle. po wakacjach planuje dluzszy cykl na nim, mam smak cookie and cream calkiem niezle smakuje i do tego swietnie rozpuszaczlny produkt godny polecenia! pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
ciastko z kremem - smaczne, przejadlo mi sie
wanilia - slodka dobra bez rewelacji

skladowo super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
bardzo fajny suplement! Smaczny zarówno z wodą, jak i mlekiem. Doskonały na potreningowy głód. Polecam.

moja ocena: silne 4/5

pzdr,
mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
jak dla mnie produkt z najwyższej półki :
- swietny skład
- dobry smak ( czekolada)
- super rozpuszczalność
Gorąco polecam do wypróbowania , naprawde warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
mam pytanie, jeżeli do cyklu bede bral Universal Torrent (po treningu) to starcza mi 2 porcje dziennie tego True Mass'a ? Np rano mniejsza porcja i w południe większa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Thermonex

Następny temat

Bsn - Axis-HT

WHEY premium