SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - Syntha 6

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 102797

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




BSN Syntha 6

OPIS PRODUKTU

- nieziemski smak, konsystencja i rozpuszczalność
- idealny zamiennik posiłku
- skład oparty na najlepszych frakcjach białkowych
- zależnie od założeń diety może być przydtany tak w trakcie redukcji jak i w czasie budowania masy miesniowej

BSN Syntha 6 to odżywka białkowa stanowiąca mieszaninę sześciu różnych rodzajów protein o wysokiej jakości biologicznej, tj:

- koncentrat białka serwatkowego - (o wartości BV= 104), charakteryzujący się doskonałą przyswajalnością, zawiera alfa-laktoalbuminy, laktoferynę, laktoperoksydazę

- kazeina micelarna alfa i beta - cec***e je długi czas wchłaniania

-albumina jaj - białko i niemal idealnym profilu aminokwasowym - bardzo przydatne i efektywne w procesie budowania muskulatury

- kazeinian wapnia - na długi czas hamuje katabolizm mięśnia, jest wchłaniany bardzo powoli, ale cec***e się regularnym uwalnianiem aminokwasów

- izolat białek mleka - wysokostężona proteina o umiarkowanym czasie absorpcji

- Mikro-filtrowany Izolat Białka Serwatkowego - gwarantuje niemal natychmiastowe uzupełnienie niedoborów aminokwasowych (zalecany w sytuacjach, gdy konieczne jest bardzo szybkie dostarczenie aminokwasów do tkanek)

Dodatkowo BSN Syntha 6 zawiera dodatek glutaminy przyśpieszającej regenerację mięśni po wysiłku fizycznym, olej MCT, będacy wyjatkowo eydajnym źródłem energii, a także enzymy trawienne, które powodują zwiększoną tolerancję układu pokarmowego na białko i eliminuję niepożądane efekty uboczne.

BSN Syntha 6
posiada doskonałe smaki i cec***e się wyjątkowo dobrą rozpuszczalnością.

Preparat polecany sportowcom wszystkich dyscyplin i na każdym poziomie wytrenowania, a także osobom aktywnym fizycznie i zawodowo i odchudzającym sie - jako mobilny i smaczny posiłek.

Sposób użycia:

Zalecane Dzienne Dawkowanie:
Rozpuścić jedną miarkę (44g) w 200-300ml wody niegazowanej bądź mleka. W zależności od indywidualnych potrzeb spożywać jedną do trzech porcji dziennie.

Skład:

Calories 200
Calories from fat 50
Total Fat 6g 9%
Saturated Fat 2g 10%
Cholesterol 60mg 20%
Carbohydrates 13g 4%
Dietary Fiber 5g 20%

Sugar 2g
Protein 23g 46%
Calcium 100mg 10%
Phosphorus 100mg 10%
Sodium 160% 7%
Potassium 190mg 5%

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-09-30 09:54:49

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 15:45:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
REWELACJA! Super bialeczko. Idealna rozpuszczalnosc, super smak (mowie tu o wszystkich smakach, najlepsze mochaccino, najgorsza vanilla). Szczerze polecam.
1

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
popieram poprzednika. Bialko rewelacja, rozpuszczalnosc idealna, zreo problemow zoladnowych, smak swietny, moze troszke smak ciasteczkowy za slodki, jak dla mnie (ale mozna dodac wiecej wody), w zestawieniu innych smakow, rzeczywiscie wanilia jest najbardziej bez wyrazu. Moim faworytem jest smak mochachino.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Smakowo chyba najlepsze odżywki
1

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
dokładnie

najlepsza truskawka wśród jakichkolwiek odżywek.

zresztą wszystkie smaki są bardzo dobre.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
super białko--- samkowo najwyższa półka u mnie nr 1 wraz z muscle milk z cytosport.najlpesza TRUSKAWKA i Mochaccino.Ze smaków nie podeszła mi tylko wanilia

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Mi smakuje bardzo truskawka choc czuc taki lekki posmak chemi po wypiciu szejka ale jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
mam czekoladowe rozpuszczalnosc nie wypowiem sie bo mialem tylko 3 rodzaje bialek ale jest na +
Smak na + ale troszke podjerzdza pod chemie taka jak tak bardziej posmakowac :]
ogolnie to prolab mialem jakies whey to dopiero ma rozpuszczalnosc wsypalem do ( szklanki ) zamerdalem 3 razy i juz idealnie rozpuszczone a smak to MNIAM cynamonowy az sie chcialo pic szkoda ze tylko szaszetki 2 mialem ;/

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
jadlem. cokies and cream. super bialeczko. BD w smaku :):) zero problemow z zoladkiem. jedyna wada to cena i % bialka. (50%)

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Mam truskawkową, rozrabiam ją z wodą i uważam, że jest naprawdę pyszna i świetnie pachnie. Rozpuszczalność bardzo dobra, shakerem wystarczy dosłownie chwile pomachac i już można pić. Porcje w sumie są nieduże, gdyż to raptem 200-300 ml plus miarka tego proszczku. Z samego rana aż się chce wstawać po coś słodkiego :D

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
a powie mi ktoś jak ten bsn syntha działa? jakie efekty i przyrosty po tym i czy warte jest tej ceny?:)
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Nitrix CEM3

Następny temat

Bsn - Thermonex

WHEY premium