SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - Nitrix CEM3

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 53922

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Nitrix CEM3 - 180 tabl.

- stymuluje syntezę tlanku azotu
- poprawia zdolności wysiłkowe
- zwiększa tzw pompę treningową i waskularyzację
- wspomaga proces wzrostu masy mięśniowej
- wygodna forma aplikacji

Nitrix CEM to suplement diety o skutecznie stymulujący wytwarzanie tlenku azotu (NO). Produkt wykazuje silne działanie anaboliczne i antykataboliczne, bez zastosowania niedozwolonych hormonów anabolicznych. Przeznaczony dla sportowców, którym zależy na osiągnięciu szybkiego wzrost siły, wytrzymałości, wydolności i/lub rozbudowie muskulatury.

Zastosowanie preparatu przed wysiłkiem fizycznym poprawia komfort treningowy i zwiększa efektywności wykonywanych ćwiczeń. przy systematycznym, stosowaniu skróceniu ulega czas regeneracji powysiłkowej, co umożliwia zdecydowanie szybsze postępy.

Aby wykorzystać w pełni możliwości BSN Nitrix i długotrwale cieszyć się efektami, należy go stosować przez minimum 6 tygodni. Skutki zastosowania będą się pojawiać stopniowo, aż do osiągnięcia maksimum pożądanych parametrów.

Preparat przeznaczony jest dla sportowców wszystkich dyscyplin i osób aktywnych jako środek wspomagający efektywność treningu oraz zwiększający parametry wysiłkowe

Substancje aktywne znajdujące się w tym preparacie to :

- Alfa-ketoglutaran argininy - (skutecznie poprawia wydajność pompy azotowej)

CRTS2 - (System Maksymalnej Absorbcji i Długotrwałego Uwalniania), specjalna formuła opracowana w celu jak najwydajniejszej absorpcji składników aktywnych

CEM3 - (Etyl Ester Jabłczanu Kreatyny), zaawansowana forma kreatyny

Methocel - przycznia się do długotrwałego uwalniania tlenku azotu, przedłuża czas uczucia pompy mięsniowej

L-cytrulina - bierze udział w cyklu mocznikowym i w procesach energetycznych

NAD (Nikotynoamido-Adeninowy Dwunukleotyd) - poprawia efektywność syntezy tlenku azotu z argininy

Phosphoplexx ( fosforan wapnia)

Kwas foliowy

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 15:45:10

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1382
CEM3
[Etyl Ester Jabłczanu Kreatyny]

CZy w nitrixie jest kreatyna ?

Why am I dying to live if i'm just living to die ?

Coś na poprawę humoru :D
http://e-mp3s.eu/aleryj2/
Albumy MP3 - FREE
http://www.albumbase.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak widac
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
ciekawy produkt... chyba przetestuje, ciekawy jestem dzialania

Hmm moze jakies opinie na temat tego srodka BSN ??? chetnie poczytam opinie..

Pozdro

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Produkt godny uwagi wg mnie, robiłem barki + nogi, mięśnie fajnie się spompowały, na barkach podczas ćwiczeń czułem tak jakby ciepło, przyjemne uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 663
a na mnie w ogole nie dziala (a kosztowalo slono)
1

Who Dares Wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Bral go ktos? W ogole oplaca sie? Mam jedno opakowanie nitrixa 180 tabsow i chce go brac miedzy cyklami ale przy mojej wadze czyli > 90kg musze brac 12 tabsow dziennie czyli jedno opakowanie starczy mi tylko na 15 dni. Bede musial dokupic jeszcze jedno 360tabsow wiec pytanie do Was, bral ktos, jakies opinie na jego temat? Koszta spore wiec chcialbym wiedziec czy w ogole warto.

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
super aakg+dodatki, porównując do olimpowskiego co do którego miałem mieszane uczucia, nitrix naprawde sie "czuje" po ok 1tyg uczucie pompy przez cały dzień, obecnie jestem w 3cim tyg na dawkach 6tab/dz przy wadze 95kg i takie dawki są wystarczające....choć ilość 12tab/dz musiałaby jeszcze lepiej czesać....az kusi

Zmieniony przez - thatman w dniu 2007-12-26 18:50:17

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Przy stosowaniu Nitrx nie wolno stosować żadnej glutminy. Ewentualnie należy jej spożycie ograniczyć do 10g lub mniej. Co wy tu piszecie. Mam opakowanie z angielskim opisem i tam pisze "Do not take glutamine supplements and NITRIX at the same time..." Tzn. nie brać glutaminy i NITRIX w tym samym czasie... Poza tym stosuje ją od 10 dni razem z NO-XPLODE i estrem kreatyny. Do tego białko i dieta taka jaka powinna być w kulturystyce. Efekt: na każdym treningu wzrost siły, mięśnie niesamowicie napompowane, lekkie zmiany w wyglądzie na lepsze. I to wszystko po 10 dniach. Oczywiście NITRX zawiera kreatynę. Ale jest tam również arginina, która jest alterantywą dla sterydów. Jest to chyba najlepszy i najsilniejszy suplement jaki znam, a próbowałem wielu. Pomimo, że stosuję 10 dni mam duże efekty. Ronnie Coleman też to ładuje w siebie.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Polecam artykół: http://www.sdw.pl/art,arginina___hormonem,620.html jest on powiązany z NITRIX. Bo ten suplemant zawiera argininę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Witam
Posiadam w zestawie:

- No-Xplode
- Cellmass
- Nitrix
- BCAA (Complex 2200)
- Black Hole, Appetite Booster
- Cyto gainer protein

Mam pytanie jak zoptymalizowac dawkowanie. Wiem ze produkty sie dubluja. Nie chodzi mi o dawkowanie dzienne poszczegolny produktow , a polaczenie ich i wybranie odpowiedniego zestawu z podanych powyzej.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - NO-Xplode

Następny temat

Bsn - Syntha 6

WHEY premium