SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - N.O - Xplode 2.0

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17505

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391



N.O - Xplode 2.0

Opis
- Podnosi poziom energii i skupienia.
- Silnie i długo utrzymujące się napompowane mięśnie (pompa mięśniowa)
- Działanie antykataboliczne i anaboliczne.
- Większa wytrzymałość i pozwala na dłuższe treningi.

NO-Xplode 2.0 - to ekstremalny przedtreningowy booster poprawiający wytrzymałość, siłę i skupienie. NO-Xplode 2.0 zawierający w swoim składzie związki wspierające regeneracje, przyspieszające anabolizm, hamujące katabolizm, dodające energii, zwiększające produkcję Tlenku Azotu, zapewniające prawidłową prace mięśni, pomagające zwiększyć siłę mięśniową oraz wpływające na wytrzymałość Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania w okresie zwiększonej aktywności fizycznej.
Zalecane dawkowanie

Dzień Treningowy: Przyjmuj jedną porcje (22.5g) 30 minut przed treningiem.
Dzień Nietreningowy: Przyjmuj jedną porcje (22.5g) zaraz po przebudzeniu.
Podczas mieszania N.O. - Xplode 2 nie wstrząsaj! Mieszaj w naczyniu! Sprawdź stan wytrzymałości.
Jako suplement diety przyjmuj jedną miarkę N.O.XPLODE 2 z 200-300ml zimnej wody. Żeby osiągać swój ulubiony smak i konsystencję możesz zmieniać ilość płynu.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE N.O.-Xplode 2.0

Porcja 22,5g
Ilość porcji w opakowaniu 50
Opakowanie 1130g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 25kcal
Węglowodany 6g
Witamina B6 (jako pirydoksyna HCL) 20 mg
Kwas Foliowy 300 µg
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 120 mcg
Wapń 75mg
Fosfor 200mg
Magnez 60mg
Sód 300mg
Potas 75 mg
Zastrzeżona mieszanka N.O.-xplode 19,6g
L-arginina AKG
L-citrulline-malate
L-cytrulina AKG
L-histydyna AKG
NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide)
Gynostemma Pantaphyllum
Maltodekstryny
Beta-alanine
Di-creatine-malic acid interfusion
Betaine HCL, Sodium Bicarbonate
Sodium creatine phosphate matrix
Creatinol-O-phosphate-malic acid interfusion
Glycocyamine, Creatine ethyl ester HCL
Guanidino propionic acid
Cinnulin PF
Ketoisocaproate Potassium
Creatine-alpha-aminobutyric acid matrix
L-Tyrosine
Taurine
Glucuronolactone
Caffeine
L-tyrosine AKG
MCT
Lesser Periwinkle 99%
99%Vincamine
99% Vinburnine
Di-calcium phosphate
Di-potassium Phosphate
Di-sodium Phosphate
Potassium Glycerophosphate
Magnesium Glycerophosphate
Glycerol Stearate





Test
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_DS_Craze_oraz_BSN_N.O._Xplode_2.0-t894160.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-25 14:30:02

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
ja jestem zadowolony z tej przedtreningówki juz leci 3 puszka jestem uzalezniony od tego tego produktu bo naprawdę za każdym razem fajnie się cwiczy . wczesniej byly brane Super pump , Napalm tez działają ale nie tak dobrze jak x-plode oczywiscie na kazdego moze dzialać inaczej akurat robi sie fajne treningi na tym polecam Pobudzenie 5/5 pompa 4/5 skupienie 5/5 sila na plus

Zmieniony przez - sTDmX w dniu 2015-03-05 20:01:44

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hejka
Jestem nowy i nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę .
Jak nie to przepraszam i proszę admina o przeniesienie !

A więc tak kupiłem ten Mega supel No Xplode 2.0
No i pojawił się problem typu nie działa !!

Nie ma żadnej Mega pompy
Nie ma mega koncentracji itd .
Nie ma mega siły .

Obecny cykl który zacząłem dzisiaj jest na No Xplode 2.0 Crea Mas Scitek i Aminki i Bcaa

Godzinę z minutami po posiłku wżiołem jedną czubatą miarkę i nic ? , i nic ?

Pompka w wielkości 1 cm taka jak bez supli ?

Osobiście podejrzewam (wkręcam sobie ) że poszedł na mnie jakiś wał ?

Bo działają na mnie wszystkie suple !!

Co prawda Mój fruit punch był zalakowany była pod zakrętką folijka z jednej strony biała z drugie Metalizowana , w środku miarka i taki woreczek anty wilgoci !!!

I tu mam pytanie czy to jest to ? ( bo strach brać )
Czy może mam walić dwie miarki i więcej ? przy wadze 115 kg
Czy zalakowanie było zgodne z wzorcem ?
i Jaki macie kolor prochu !!! ??
Z góry dziękuje za odpowiedż !!!
Jeżeli to zły dział jeszcze raz przepraszam i proszę o przeniesienie !!!

P.S Przepraszam za pomyłkę to był zły dział poproszę o usunięcie !!






Zmieniony przez - Miśiek1981 w dniu 2012-12-27 19:29:52

Zmieniony przez - Miśiek1981 w dniu 2012-12-27 19:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Bardzo dobrze na mnie podziałał, duze pobudzenie i siła na +. Podoba mi się ta zastrzeżona mieszanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Raczej nie polecam, pompa bez szału, pobudzenie to samo (choć nie o to chodzi), smak blue raspberry - po 4-5 razach przestało mi smakować heh
Generalnie jakość nie odpowiada cenie, w tych pieniądzach można wybrać zdecydowanie lepsze przedtreningówki i tańsze zarazem (starczą na dłużej).

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
jak dla mnie spełniał te cele które chciałem ;) czyli lekkie pobudzenie i całkiem spoko pompka jak dla mnie lepsza wersja niż 1 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11099
najlepsza pompa jakiej doświadczyłem na tego typu suplach:) pobudzenie średnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem wczoraj puszeczke . Smak Waterleemon no i prosto na silownie . Smak do d... jak dla mnie strasznie mdle , ale nie o to chodzi.

Skupienie bylo jak dla mnie na duzy + . Nie myslalem o niczym innym jak trening.
Pompa spoko , jeszcze dzisiaj widze efekt wczorajszego treningu.
Sila tez na + . Wszystkie cwiczenia weszly pieknie.

Dodam , ze zjadlem tylko 1 miarke.

Mialem wczesniej pierwsza wersje no-xploda i jak dla mnie nie roznia sie od siebie niczym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1973
Jestem w trakcie spożywania tego produktu ;) Szczerze POLECAM , mega pobudzenie do Treningów , Pompka bardzo zauważalna , kable bardzo widoczne,siła na + . Minusem jest dla mnie cena , oraz bezsenność która mi towarzyszy od dnia w którym zacząłem No Xploda 2.0 . Jeszcze 2 tygodnie stosowania ,będę pisał co i jak .Oczywiście polecam i pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
Brałem NO-XPLODE 2.0 przez jakies 6-7 tyg powiem ze jestem zadowolony powoli zwiekszalem dawki, organizm sie przyzwyczajał do supla ale pompa byla ladna. Stosowalem razem z BSN Cell Mass 2.0. Brałem nawet 3 miary ale czułem zawroty głowy i na wymioty mnie brało i zostałem przy dwoch. Ale podejrzewam ze to przez to ze nie bralem na pusty zoladek tak jak jest rekomendowane. Pozdr

Zmieniony przez - misiekjoint w dniu 2014-01-13 21:51:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Produkt bardzo dobry polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass 2.0

Następny temat

Bsn - Aromavex

WHEY premium