SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy podczas zazywania sterydow mozna cwiczyc miesnie brzucha? Czy brzuch nie urosnie(w mięśnie i wodę)tak jak inne częsci ciala?
Dreczy mnie to od dluzszego czasu bo za tydzien rozpoczynam lekki cykl sterydowy,a zalezy mi na wyrzezbieniu brzucha.Czy wogole da sie zrobic"kratkę" na brzuchu(duzo mi nie brakuje)przy jednoczesnym zazywaniu sterydow ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
jeśli powiedzmy bierzesz sterydy na mase to po co ci rzeźbić brzuch ? - mija sie z celem
nie znaczy to że masz na brzuch nie ćwiczyć , ale lepiej zacząć go rzeźbić (bo o to właśnie pytałeś) po skończonym cyklu
- oczywiscie wg. mnie ...

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Od brania niektórych srodków doustnych np. metanabol ,anadrol może ci urosnąć brzuch ,ale nie będzie to tłuszcz ,a poprostu rozepchnięte organy wewnętrzne (przede wszystkim wątroba) -ale to zależy od genotypu i diety.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Seba - oświeć mnie ?
Zawsze śądziłem, że przerost organów wewnętrznych powstaje jedynie w przypadku zażywania hormonu wzrostu no oczywiście w zalezności od genotypu i takie ******ły. Teraz mnie zbiłeś z tropu ;-(

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zależy od twojej diety. Lepiej spożywać małe posiłki a częściej (bogate w białko i węglowodany) niż duże i rzadziej.
Wtedy organizm lepiej przyswoi składniki odżywcze i nie będziesz miał dużego brzucha.
No i powinieneś robić systematycznie brzuch, najlepiej co drugi dzień(możesz robić codziennie - ale tylko 3-4 serie, nie więcej - bo to też mięsień i może się spalić). Systematyczność to podstawa. Bez tego nie będziesz miał dobrego brzuszka.
Kulturysći przygotowujący się na zawody robią brzuszki przed śniadaniem. Bardzo dobrze wpływa to na rzeźbę(sam próbowałem
i powiem Ci, że to prawda).

Dobrą kratkę możesz zrobić tylko na sterydach. No chyba, że masz dobre uwarunkowanie genetyczne. Ja podczas cyklu cyklu bardzo przykładam się do brzuszka.
Normalnie na sucho mięsnie są miękkie. Podczas cyklu były wypukłe, twarde i co ważnie brzuch był pocięty (kaloryfer!).

Pozdrowienia

Lee Priest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Nie prawda. Katowałem mięśnie brzucha przez blisko dwa lata. Przerwa pomiędzy kratkami jest na blisko cm w dół. Jak dla mnie są ogromne- oczywiście bez wspomagania.
A na całej ich powierzchni oczywiście gruba warstwa tkanki tłuszczowej dobijająca mnie. Ale na pewno nie powiem że są miękkie.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.

Zmieniony przez - Fighter w dniu 01-04-10 08:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
zgadzam sie z sebom nic dodac nic ujac

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj cykl bedzie sie skladal tylko z Testosteronu Prolongatum,zadnych doustnych.To jak mam robic ten brzuch czy nie? Wierzcie mi - boje sie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Spoko ,możesz robić jak lubisz!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rob brzuch czlowieku!!! Nie ma takich sterydow, po ktorych nie mozna robic brzucha!!! Machaj smialo i nic sie nie przejmuj!!!


NaRazie
zycie jest walka... .. .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.Nareszczie kto napisal wprost i dosadnie ze jednak MOZNA! robic brzuszki przy cyklu.Wszedzie gdzie sie o to pytalem nie moglem wyciagnac zadnych wnioskow i zylem w ciaglej niepewnosci,bo nikt doslownie mi na to pytanie nie odpowiedzial.
Jeszcze raz dzieki.
Pozdrawiam.
Kleju
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kleju nie wachaj! Nie ma za co! Od tego tu jestem..... :-]


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

watroba

Następny temat

powiedzcie mi coś o dece

Wiecej