SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch i masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
Siemka , powiedzcie mi co zrobic zeby brzuch zgubic ale tez zalezy mi zeby nie spadac w KG , poniewaz chce isc dalej w mase ale zauwazylem ze wiekszosc idzie w brzuch i jest strasznie widoczny .

Kazdy zaczynal od czegos i zadawal bezsensowne pytania wiec prosze bez dziwnych komentarzy .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Jak chcesz stracić brzuch to masa nie moze wzrosnąć musi maleć, masz np jabłko i je ugryziesz to masa sięzmniejszy jabłka tak samo jest i tu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Przy wysokim bf - a na taki wskazuje zalany brzuch robienie masy mija się z celem, bo tylko bardziej się otłuszczasz. Podejrzewam, ze na tej "masie" miałeś zbyt duża nadwyżkę kcal i stąd otłuszczenie. Nie da się masować i redukować jednocześnie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzuć najlepiej ankietę, zdjęcia sylwetki i to jak jadasz, bo jak zalewa brzuch - mocno to gdzieś jest problem. BYć może w samej diecie, albo w tym, że Twój bf nie reflektuje na masę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta do oceny 17 lat 185cm 71kg

WHEY premium