SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch a stymulatory!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie o tych wszystkich stymulatorach prądotwórczych,które zapina się na brzuch.One powodując elektrowstrząsy napinają wasze miesnie powodujac ich pracę.
Ja osobiście w to nie wierzę, ale tonący brzytwy się chwyta.
Pracuję nad swoim brzuchem już rok ,owszem widać jakies efekty ale chyba narazie są takie sobie.
Jem raczej niskotłuszczowo,ćwicze brzuch 3 razy dziennie przeznaczając na tę partie mięśni około 45-50 minut.
Poradzcie coś.!Pozdrawiam Scorpion

scorpion
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Naprawdę dobrze katujesz brzuch. Więcej ćwiczeń nic tu już nie da. Jeśli masz dobrą dietę to powinieneś dołożyć bieganie. Jeden trening brzycha zamień na 0,5h biegu. Poczekaj ze 3 miechy i zobacz efekty.
Pozdrowienia.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Corvax za słowa otuchy.A bedąc przy mięśniach brzucha.
Czy na dolne partie mięśni brzucha wystarczy tylko Ćwiczenie polegające na unoszeniu nóg do góry leżąc.
Nie ma się gdzie powiesic aby wykonywac to ćwiczenie skuteczniej ,ponieważ cały trening na mieśnie brzucha wykonuję w domu.
Pozdrawiam!

scorpion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Nie jestem expertem od brzucha. Zawsze byłem szczupły. Dopiero od niedawna zaczęło mi brzuch wywalać to zaczołem go robić prawie codziennie i jest w porządku. Czy wystarczy to musisz sam ocenić. Więcej ci poradzić nie umiem.
Pozdrówka

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytalem w ang. wydaniu Newsweek`a o tych wszystkich stymulatorach, to wszystko to #!@$#%^#$$%##@@# i naciaganie kasiory!

Tk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 68
Elektrostymulatory (nawet te powazne, nie z reklamy TV) nic tu nie pomoga. Tylko dieta (1800 kalorii) + trening interwalowy 3 razy w tygodniu.

Co to jest trening interwałowy? 2-3 minuty na max, serce 220 - wiek, potem 5 - 6 min luźno, i powtórka ..., nic dla leniwych ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BICEPSY,ILE???

Następny temat

Wyciskanie na plaskiej lawce!

WHEY premium