SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amentoris z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Witam was:)to mój pierwszy post i nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie więc sorki jeśli piszę w złym miejscu:)
Po zeszłorocznej nieprzepracowanej zimie ważyłem 110 kg przy 193 wzrostu,teraz ważę 95 kg i zacząłem przygodę z ćwiczeniem:)na razie lajtowo bo muszę się oswoić z tym wszystkim,ćwiczę już dobry miesiąc i mam do was pytanie-czy można jakoś zjechać z brzucha nie tracąc wagi całego ciała?czy to prawda że tłuszcz spala się równo z całego ciała?czy ma sens robić teraz brzuszki skoro i tak mam jeszcze sporo tłuszczu na brzuchu?co z tym zrobić?Rowerek czy brzuszki?czy ćwicząc teraz brzuszki nie wypchnie mi brzucha jeszcze bardziej?Był bym naprawdę wdzięczny za pomoc i wskazanie mi kierunku w jakim mam iść żeby mój brzuch wyglądał lepiej:) Pozdrawiam :)

Początki:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nie da się, może CI pas neoprenowy pomóc nie znacznie, bo po prostu zwiększy temperature w tym miejscu. Ma sens, jak tłuszcz zejdzie będzie widać mięśnie. Ja polecam biegać + brzuszki ;) Biegaj po min. 30minut spokojnego biegu. Nie wypchnie, zacznij stosować diete bo bez niej nie będzie progressu. Jak wygląda sprawa z dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
pomysl nierealny. jak ucieka tluszcz to niby jak ma na wadze nie leciec w dol?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
nie ma szans ze spadie tluszcz a wszystkie miesnie zostana,jakies asy na brzuchu to zludzenie,dieta plus cardio lub interwaly,lepiej spal brzuch i wejdz an niskie ig i bydy mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
dzięki za odpowiedz:)diety raczej nie będzie:) po prostu troszkę mniej i od nowego roku ryż i warzywa na parze:)

Początki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
same wegle i warzywa nie pomoga.
bialko tez jest bardzo wazne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
ryżem i warzywami spróbuję zastąpić część tego co jadam teraz a jem dużo i raczej mięsa bo(robię na budowach w firmie budowlanej:)

Początki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
poczytaj tematy przecież dieta nie musi być "profesjonalna" zacznij zdrowo jeść zobacz z czego można "zdobyć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
no niestety nie jestem w stanie przyrządzać sobie sam posiłków bo za długo pracuje więc jem to w domu robią:)będę starał się zastąpić pewne rzeczy ich zdrowszymi odpowiednikami tak aby nie przekraczać dziennej porcji kalorii a dawać organizmowi to co potrzebuje :)

Początki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
co za problem przygtowac posilki wieczorem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
forum jest super więc będę musiał przysiąść troszkę i poczytać:)

Początki:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta?

Następny temat

15 lat i niewielka tkanka tłuszczowa.

WHEY premium