SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch.. Jak spalić..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Jak jadasz ich codziennie podobne ilości to sprawdź sobie ile te ilości mają mniej więcej kalorii, np. 500 g warzyw i tyle wliczaj. Nie widzę sensu, żeby ustawiać się do wagi kuchennej z kawałkiem cebuli, brokuła, pomidora i kapusty kiszonej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 272
Racja. Mimo to chyba kupię dietę i zobaczę co z czym polecają jeść;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.

Chodzi o to abyś napisał jakie warzywa i w jakiej mniej więcej ilości występują w Twojej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Cośek
Dobra więc czas naprawić parę rzeczy w diecie i ćwiczeniach więc od początku.

Wiek [w latach] 25
Waga [w kg] przed chwilą mierzone 74.5
Wzrost [w cm] 174
Cel do osiągnięcia Redukcja
Staż 4 miesiące siłki
Aktywność fizyczna 3x trening na siłowni, praca fizyczna (dużo chodzenia) w temperaturze ok 32-40.






Oczywiście kurczaka będę zamieniał na wieprzowine 150g, ryż i kaszę na makaron pełno-ziarnisty bądź ziemniaki. Pierwszy posiłek również będzie ulegał zmianie na jajecznice z 4 jak plus 2 bułki (kajzerki) bądź placek z płatkow owsianych (90g).
Warzywa nie są doliczone do bilansu.
Hmm suplementacja: białko i kreatyna-mono.
Treningi: 3x w tygodniu.

Trening 1: klata, barki, triceps.

Rozpiętki na ławce skosnej w górę 3 serie po 12,10+2kg,8+2kg
Wyciskanie hantli na ławce skosnej w górę 3x 12,10+2kg,8+2kg
Rozpiętki na ławce płaskiej 3x 12,10+2kg,8+2kg
Wyciskanie hantli na ławce skosnej w dół 3x 12,10+2kg,8+2kg
Wyciskanie hantli na wąsko na ławce skosnej w górę 3x 12,10+2kg,8+2kg

Unoszenie hantli w osadzie tułowia siedząc 3x 10
Unoszenie hantli do przodu 3x 10
Wyciskanie hantli siedząc 3x 12,10+2kg,8+2kg
Podciąganie sztangi do brody 3x 10

Triceps rack press 3x 10
Prostowanie ręki do tyłu w opadzie tułowia 3x 10
Ściąganie drazka wyciągu Triceps 3x 10
Odwrotne pompki 3x 12+5kg,10+10kg,8+20kg

Trening 2:plecy, biceps.

Ściąganie drazka z wyciągu górnego za kark 3x 12,10,8
Wiosłowanie na maszynie siedząc 3x 10
Wiosłowanie hantlami 3x 12,10,8
Ławka rzymska 3x 12+10kg

Uginanie ramion z sublimacja nadgarstka 3x 12,10,8
Uginanie ramion ze sztanga 3x 10
Uginanie ramion na modlitewniku jedna hantla 3x 10 jedna ręka
Odwrócone wiosłowanie w zwisie 3x max


Trening 3: nogi, brzuch.

Przysiady ze sztanga 3x 12,10,8
Przysiady wykroczne z hantlami w miejscu 3x 10
Uginanie nóg na maszynie siedząc 3x 12,10,8
Prostowanie nóg wąsko na maszynie 3x 12,10,8
Wspiecia na palce 14,12,10,8

Brzuszki na ławce skosnej w dół 4x 15
Unoszenie nóg w zwisie 3x 10
Skłony tłowia na maszynie 3x 10

Oczywiście przed treningiem orbitek 5 min i rozgrzewka- rozciąganie itd.
Po ćwiczeniach areoby 10-15 min + skakanka 3x 1min. Nie dam rady więcej ;D

Mógłby ktoś ocenić:)? Ewentualne Sugestie też mile widziane. Dzięki






Zmieniony przez - Cośek w dniu 2018-07-09 03:07:40


Odkopię trochę temat. Chodzi o ćwiczenia np. na klatkę robisz rozpiętki na ławce prostej i skośnej, a nie widzę wyciskania sztangi na ławce prostej, zamień jedno ćwiczenie rozpiętek na wyciskanie. Do pleców dorzucił bym podciąganie na drążku to moim zdaniem podstawa jeżeli chodzi o plecy. Jeżeli chodzi o brzuszki to bardzo mało powtórzeń, brzuch trzeba katować i ja bym dorzucił allachy. Na łydki wspięcia na palcach rób ze sztywnymi nogami i ugiętymi wtedy pracują mięśnie płaszczkowate. To tylko moja sugestia. Pozdrawiam i powrotu do formy życzę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 272
Dzięki za odpowiedź wszystkim!
Treningi i dieta były od furiata. Wszystko modyfikowałem, ale ciągle czegoś brakowało. Ostatecznie skorzystałem z diety i treningów potreningu.pl. Jak na razie jestem mile zaskoczony. Dobre posiłki, łatwe w przygotowaniu i oczywiście ciekawe połączenia :)
Co do formy, hmm... zobaczymy z czasem Bankowo się nie poddam ;]

Pozdrawiam wszystkich!


Zmieniony przez - Cośek w dniu 2018-07-27 17:48:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Polecam utrzymywać stały kontakt z dietetykiem i pytać w przypadku niejasności.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Furiata lepiej omijaj . Korzystaj z pomocy realnych / sprawdzonych osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 272
Przyjąłem wszystko do wiadomości :) Flex daj mi dobrą radę. Ograniczyłem cukier na maxa. Herbata gorzka ewentualnie słodzik. Cukier jedynie z owoców. Wierze, że dieta jest zbalansowana b. dobrze (bo przecież sam jej nie układałem heheh). Do czego zmierzam..
Powiedz, jak oprzeć się temu "bardzo zdrowemu" cukrowi w batoniku wracając do domu na głodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 157 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21746
Możesz zamienić sobie cukier na ksylitol/erytrol. Jestem turbo łasuchem i tak własnie sobie radzę + wybieram słodkie smaki izloatów. Możesz robić dzięki temu omlety na słodko, jogurty na słodko, makarony na słodko, w zasadzie możesz mieszać to z każdymi składnikami. Ja uwielbiam np. bezy. Erytrol + 4 białka jaj, polewam czekoladowym sosem zero (lub groztopioną kostką gorzkiej czekolady z odrobiną mleka) i jestem w niebie. A makro się zgadza :) Jest bardzo dużo "fit słodyczy", albo po prostu słodkich posiłków, które możesz sobie zjadać bezkarnie. Zajrzyj na dział kuchnia, na bank znajdziesz coś dla siebie.


Zmieniony przez - lapacz12 w dniu 7/27/2018 10:33:05 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 272
lapacz12
Możesz zamienić sobie cukier na ksylitol/erytrol. Jestem turbo łasuchem i tak własnie sobie radzę + wybieram słodkie smaki izloatów. Możesz robić dzięki temu omlety na słodko, jogurty na słodko, makarony na słodko, w zasadzie możesz mieszać to z każdymi składnikami. Ja uwielbiam np. bezy. Erytrol + 4 białka jaj, polewam czekoladowym sosem zero (lub groztopioną kostką gorzkiej czekolady z odrobiną mleka) i jestem w niebie. A makro się zgadza :) Jest bardzo dużo "fit słodyczy", albo po prostu słodkich posiłków, które możesz sobie zjadać bezkarnie. Zajrzyj na dział kuchnia, na bank znajdziesz coś dla siebie.



W diecie mam i z uśmiechem na twarzy wybieram słodycz taka sama słabość (tym bardziej, że przestałem palić zaledwie hmm 2 miesiące temu). Niestety idąc na zakupy z burczącym brzuchem, zaczyna mamić mnie spasiony diabełek haha i tu pojawia się problem :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważenie podudzia

Wiecej