SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
Witam, zwracam sie do was z prosba o pomoc.
Od niedawna robie dziennie 400brzuszków i ogrniaczyłem jedzenie, poniewaz chce sie pozbyc tłuszczu z brzucha. Przed postanowieniem mialem w pasie 97cm dziś jednak mam 105cm i zastanawiam sie czy nie odpuscic sobie, poniewaz wszelkie moja starania mają odwrotne skutki i nie wiem co robic. Bardzo prosze o jakas konkretna wskazówke.

Pozdrawiam
Michał

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
A 400 robisz w serii czy łącznie??? Według mnie ćwiczysz trochę za często. Spróbuj treningów 3 razy w tygodniu robiąc 3x100 brzuszków na ławce prostej. Mnie taki trening dał bardzo dobre efekty. Oczywiście, jeżeli 100 to dla Ciebie za mało mozesz robić więcej powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
Łącznie, czyli mozna powiedziec ze mi napuchły? ;)

Pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2645
moj kumpel tez mial taki problem gdyz wiekszosc cwiczen wykonywal na gorne i proste brzyucha a zbyt malo poswiecal skosnym. Zmienil swoj trening i po niedlugim czasie zobaczyl efekty

"To co bliskie, odchodzi."
Johann Wolfgang von Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
Cwicze tyko na proste, skosnych w ogóle... teraz zaczne pracowac nad skosnymi i bede cwiczyl regularnie co jakis czas :) jeszcze sie odezwe, cieszycie sie ? ;) hehehe

Pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
masz 105 bo ci mięśnie brzucha urosły

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
Brzuch jest jedrniejszy i lepiej wyglada niz wczesniej, ale ja nie chce miec duzego brzucha, chce teraz tyko sadlo przepalic... myslicie ze warto zaczac sie odchudzac ? (78 kg przy 180)

Pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
samymui brzuszkami tluszczu nie spalisz najzwyzej wzmocnisz miesnie lub je powiekszych ale co z tego jesli beda niewidoczne pod warstwa tluszczu.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
czyli dieta...? jaka proponujesz?

Pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i aeroby, ruch - jakies bieganie, jazda na rowerze, spacery itp

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
Ok, aeroby... zaczne chudnac i bede mial bardziej zapadniete barki, poniewaz ogólnie jestem chudy na klatce piersiowej i barkach a nogi i brzuch sa tłuste, i nie wiem co zrobic, bo jak za kazdym razem chudne to peirwsze co leca to barki :(

Pozdrawiam
Michał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w treningu.

Następny temat

skolioza - pomocy!!

Wiecej