SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Witka wszystkim , ma problem jak trenować , ten miesień gdzieś przeczytałem że im więcej serii tym lepiej ,znowórz w innej gazecie przeczytałem że mała liczba serri a dużo powtórzeń , czy 4 serrie po 20 powtórzeń 4 razy w tygodniu będą ok , a i jak długo trzeba czekać na przyrost.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Brzuch powinno się trenować codziennie ale ja zauważyłem największe przyrosty trenująć tą partię co drugi dzień.
Rób w ten sposób:
Wznosy nóg w leżeniu 5x25
Wznosy nóg w zwisie 5x25
Brzuszki 2xtyle ile teraz robisz.
Jeśli zakwasy będą za duże to odpuść sobie narazie brzuszki.
Na efeky nie trzeba długo czekać.Po miesiący powinieneś mie ładnie wyrzeźbiony brzuch.Dokładny opis ćwiczeń mięśni brzucha i innych znajdziesz w dziale opisy ćwiczeń na stronie www.pakernia.republika.pl

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Troche przesadziłeś z tym ćwiczeniem codziennie.Brzuch
tak samo jak inne mięśnie potrzebuje czasu na regeneracje(trening 2 razy w tygodniu wystarczy).
Jeżeli masz słabe mięśnie brzucha to ćwicz najpierw z
obciążeniem by je rozbudować ,a potem będziesz je rzeźbił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
...i oczywiście odppoczynki między seriami do 1min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Na wielu witrynach przeczytasz że powinno się ćwiczyć codziennie ale jak napisałem wyżej nie podzielam tego zdania.Co do masy to nie sądzę żeby tu była potrzebna.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
jeju ludu co Wy piszecie-jakie codziennie,jakie co dwa dni??? to taka sama partia miesniowa jak inne i czemu by niby cwiczyc ja czesciej. praktycznie na brzuch mozna przeznaczyc jeden dzien (z 35min) i zrobic porzadnie 4 cwiczenia i wystarczy, przeciez ten miesien rowniez pracuje przy przysiadach, martwym itp. raz w tygodniu ostro wystarczy napewno!!! ale musi byc to solidny trening... pozdrawiam.

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Norton,wyobraź sobie że ktoś nie robi martwego ciągu i przysiadów bo ma przyn tym problemy z kolanami.Ja robiłem co drugi dzień i już po dwóch trzech tygodniach miałem niezły brzuszek.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ok ja tylko wyrazilem swoje zdanie, wiadomo, ze np. jesli ktos nie ma sil na poswiecenie 45min treningu na brzuch to lepiej zeby sobie robil 2x w tyg. po 2 cwiczenia na kazdym np pn i pt:) zycie to wybieranie tego co dla nas lepsze-w koncu nie kazdy jest taki sam... pozdrawiam
BTW Cooper - mlody jestes, wg profilu masz jeden dzien...ciekawe



Zmieniony przez - NoRtOn w dniu 2001-12-09 17:33:00

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
czesc
Ja cwicze brzuch 3 razy w tygodniu i to od 6 tygodni i wykonuje tylko jedno cwiczenie "brzuszki". Na samym poczatku to robiłem tylko 4x20 i juz wiecej nie mogłem, teraz robie 4x50, i zauwarzyłem u siebie ze siła w brzuchu poprawia sie, a rzezba pamału idzie.

[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps...

Następny temat

Rozpiętki...

Wiecej