SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brudne dłonie po treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, mam pewien problem- po każdym treningu na siłowni moje dłonie sa całe czarne... cieżko je domyć- musze szorować pumeksem. Dodam, ze nie chwytam nic co mogłoby byc brudne, nawet sprawdzałem to ze znajomymi- używając tego sprzętu co oni działo sie tak samo- a im nic.... myślałem, ze po czasie to przejdzie, ale niestety nie... używając rękawiczek reszta palcu zostawała czarna...czy znacie jakis sposób jak sobie z tym poradZic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Zbierasz brud z maszyn. Normalka. A z tym pumeksem to przesada, zniszczysz skóre zaczną się infekcje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
a pasta bhp nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie bardzo rozumiem w czym jest problem i jak mają Ci bardziej brudzić niż innym zawsze możesz pomyśleć o czymś takim:
https://sklep.sfd.pl/Trec_GRIP_model_HEAVY_-opis28097.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plucie krwią po trenie!!

Wiecej