SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brownie z batatów

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Brownie_z_batatów-a1629.html
Jedno z lepszych brownie jakie robię :) lubicie mokre i ciężkie serniki? To pokochacie to ciasto.

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wygląda pysznie, tym bardziej że uwielbiam brownie w każdej postaci
:)


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-03-22 10:40:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no proszę Cię.... ile można? tak mało weekendów i czasu, żeby coś zrobić, a Ty tylko dokładasz do pieca kolejnymi obowiązkowymi pozycjami, zdecydowanie w roku jest za mało weekendów na to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
no proszę Cię.... ile można? tak mało weekendów i czasu, żeby coś zrobić, a Ty tylko dokładasz do pieca kolejnymi obowiązkowymi pozycjami, zdecydowanie w roku jest za mało weekendów na to wszystko

Co Ty gadasz??? pracuje 8h dziennie, mam męża, dziecko które sie uczy pisać i czytać, terningi i jeszcze gotowanie posiłków dla 3 osob a te smakołyki to dla rozrywki się robi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja na razie nie jestem tak zorganizowany, bo wychodzę z domu 6:30-7:00 a wracam 20-21, ale ok, powiedzmy, że mój argument jest kaleką ale mam inną wymówkę nie mieszczę w makro obok gotowanego fileta z indyka jedyna możliwość to weekendy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Właśnie siedzi w piecu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Andzia2376
Właśnie siedzi w piecu
daj znać czy smakuje ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Strasznie mokre mi wyszło, powiedz mi czy batat musi być wystudzony zanim zblenduje i włożę do pieca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Andzia2376
Strasznie mokre mi wyszło, powiedz mi czy batat musi być wystudzony zanim zblenduje i włożę do pieca?

Ja czekam kwadrans az nieco ostygnie. Ale mada jest ciepła. Odlałaś całą wodę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Tak dokladnie odlałam wode, ale ogólnie bardzo sie spieszylam robiąc więc nastepnym razem pewnie wyjdzie lepsze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pstrąg w soli z quinoa

Następny temat

Jagielnik na kokosowym spodzie

WHEY premium