SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Brownie z batatów

Wysłana -
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Brownie_z_batatów-a1629.html
Jedno z lepszych brownie jakie robię :) lubicie mokre i ciężkie serniki? To pokochacie to ciasto.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wygląda pysznie, tym bardziej że uwielbiam brownie w każdej postaci
:)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-03-22 10:40:28
Wysłana -
no proszę Cię.... ile można? tak mało weekendów i czasu, żeby coś zrobić, a Ty tylko dokładasz do pieca kolejnymi obowiązkowymi pozycjami, zdecydowanie w roku jest za mało weekendów na to wszystko
Wysłana -
DJ_DoDo
no proszę Cię.... ile można? tak mało weekendów i czasu, żeby coś zrobić, a Ty tylko dokładasz do pieca kolejnymi obowiązkowymi pozycjami, zdecydowanie w roku jest za mało weekendów na to wszystko

Co Ty gadasz??? pracuje 8h dziennie, mam męża, dziecko które sie uczy pisać i czytać, terningi i jeszcze gotowanie posiłków dla 3 osob a te smakołyki to dla rozrywki się robi:)
Wysłana -
ja na razie nie jestem tak zorganizowany, bo wychodzę z domu 6:30-7:00 a wracam 20-21, ale ok, powiedzmy, że mój argument jest kaleką ale mam inną wymówkę nie mieszczę w makro obok gotowanego fileta z indyka jedyna możliwość to weekendy
Wysłana -
Właśnie siedzi w piecu
Wysłana -
Andzia2376
Właśnie siedzi w piecu
daj znać czy smakuje ☺
Wysłana -
Strasznie mokre mi wyszło, powiedz mi czy batat musi być wystudzony zanim zblenduje i włożę do pieca?
Wysłana -
Andzia2376
Strasznie mokre mi wyszło, powiedz mi czy batat musi być wystudzony zanim zblenduje i włożę do pieca?

Ja czekam kwadrans az nieco ostygnie. Ale mada jest ciepła. Odlałaś całą wodę???
Wysłana -
Tak dokladnie odlałam wode, ale ogólnie bardzo sie spieszylam robiąc więc nastepnym razem pewnie wyjdzie lepsze :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź