SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bromergon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
czesc mam takie pytania czy moge stosowac bromergon latami?? czy potem po odstawieniu moze byc tak ze beda problemy z erekcja libido?? wiem ze to bloker czy poprostu po odstawineiu bedzie jak z przed brania chcialem stosowac go na polepszenie erekcji bralem go przez miesiac i jest znaczna roznica odrazu tego samego dnia zona w skowronkach nie chodzi mi o branie codziennie 2 3 x w tyg wtedy gdy kocham sie z zona w dawce 10 mg co myslicie??? zaszkodzi niezaszkodzi?? ewantualnie zastanawiam sie brac do konca zycia :D prosze nie kasowac tylko poradzic ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
dzieki ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1944
nie wiem co do bromergonu ale jak ostatnio rozmawialem z moim endokrynologiem na temat prolaktyny to powiedzial mi ze typowa kuracja obnizajaca poziom prolaktyny trwa do pol roku. natomiast rozmowa dotyczyla leku dostinex. nie wiem jak sie ma to do bromergonu ale sadze ze powinienes odwiedzic endokrynologa ale na prywatnej wizycie niz na skierowanie i pogadac z nim o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
no tak z lekarzem racja ale nasi polscy lekarze niechca leczyc takimi srodkami do poprawy komfortu zyciowego masz wszystko w normach to tak ma byc i tyle a przeciez moze byc lepiej nie wszyscy maja gdzies wyglad swaja sprawnosc itd . w inych krajach to jak czujesz sie zle nic cie nie cieszy tescia dostajesz bez problemu bo lekarze wiedza a unas niema tak tka wiec wizyta u endo zbedna raz nawet bylem bo chcialem testa tak sprawdzic to powiedzial co niema mowy chcesz sobie zaszkodzic itp malo mnie niezabila ta baba . a z tym bromo to tak wyskoczylem bo mniej prl wiecej tescia itp trzeba bedzie wydac wiecej kasy i poszukac jakiegos konkretnego zpecjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
10 mg to nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
pto tylko polowa tab wsam raz , po takiej dawce czuje sie ok nos tylko zatkany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Ja mam 2,5 mg w jednym tabsie i po połówce mi już nos zatyka. A lekarz kazał mi brać całą ale w razie sajdów to zmniejszyć o połowę dawkę. Więc jakim cudem u Ciebie jest 20mg w jednym tabsie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
soryyyyy pomylilem z czym innym 2,5 mg mam tab teraz sprawdzilem myslalemze to 20 biore polowe :P moj blad
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
:O no to nie dobrze nie no ogranicze bromo bede raz na jakis czas wcinal . poszukam czegos bezpiecznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
a ono tak szybko na Ciebie dziala ze jak tylko zazyjesz to widzisz poprawe libida?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron enantan jaki?

Następny temat

m-drol pytania

WHEY premium