SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

British Dragon Ampy

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Witam ostatnio wpadło mi w ręce, spotkał się już ktoś z tym ?
Z tego co mi wiadomo cała gama środków w ampach dostępna..




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dobry towar.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Jutro postaram się wstawić zdjęcia w lepszej jakości i reszty środków, nawet winko inj jest.. Dokończę co zacząłem i niedługo sam przetestuje na sobie to zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
na youtube był kiedyś filmik z fabryki jak wino robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ja pamiętam tamoxifen

Kolega bił kilka pozycji, jeszcze amp 10ml ale już z new design po wznowieniu produkcji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Robi wrażenie w ręku prawdę mówiąc jak będą działać tak jak wygląda to zapowiada się ciekawie.. :)

Zmieniony przez - Rozpustnik w dniu 2014-02-19 13:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
az sam ciekaw jestem to britisch ruszyl spowrotem z tego co widac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ruszył już bardzo dawno

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galaxy Pharmaceuticals

Następny temat

Zmiany w dziale !!!!

WHEY premium