SFD.pl Inne dyscypliny

Break Dance

Temat przeniesiony z 'Sporty Extremalne' przez: SaLvAtIoN
Wysłana -
Witam to chyba pierwszy dział odnośnie tej dyscypliny fajnie by było gdybyscie tu napisali o swojej styczności z tym sportem , co umieliście i ile tańczyliście , ulubione ewolucja itp itd =) cieszyłbym sie gdybyscie umiescili opisy ciekawych freezów =]]]
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
tutaj masz linki do postu o break dance:

http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=58575&forum_id=101
http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=49028&forum_id=120

新古品販売、スキー場情報、掲示板今後基本販
<<Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA>>
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**
Wysłana -
Ja nie moge, nareszcie coś o breaku tu znalazłam!!!! Break dance trenuje od 2 lat - niestety w ciagu tych 2 lat miałam jedną stosunkowo długa przerwę, a obecnie mam kontuzje stawu skokowego lewej nogi ( źle spadłam przy salcie z wybicia ) Ludzie, nie pozwólcie by ten post został zgładzony przez mijajacy czas!!!! Pavlo serdeczne pozdrowionka dla Ciebie i wszystkich B-boy'ów!! NIECH BREAK BEDZIE Z WAMI!!
A jak znajdę troszkę czasu, to moze tutaj zapodam moje fotki...
Wysłana -

Obiecałam ze kilka fotek wrzuce.... Piszcie tu coś, bo sie boję, ze ten post, który z takim trudem "reanimuję" niestety nie zostanie odratowany..
Wysłana -

woow dobra jestes :D tez zarzuce swoja fota dla pewnosci mowie ze to było w małym pomieszczeniu i nie podpierałem sie pod ściana tylko chciałem uniknac spotkania z lampa :D nie długo moze dodam nowe bo to juz stare :D
Wysłana -

Jeszcze jedno...
Wysłana -

Kurcze, jeden z moich ulubionych freeze.... Tylko tutaj mam troszke za wysoko nogi ...
Wysłana -
wiesz co... przyginasz mnie :D wiesz jestes strasznie gibka :D ja tak nie zrobie :D fotki posle jak bede miał aktualniejesze :D moze wkrótce =]]]]
Wysłana -

No i mój wiatrak.... LOL jakoś mi te nogi nie chcą prosto leciec, tylko sie wyginają od pionu Pozdrawiam wszystkich papa
Wysłana -
Heh, Pavlo, Ty wrzucaj tu szybciutko swoje fotki.... czekam z niecierpliwoscią Pozdrawiam !
Wysłana -
swego czasu widzialem jak dancerzy robią salta - tragedia
jak mozna robic tak ze ma sie glowe 5 cm nad glowa??

mam porownie bo trenuje gimnstyke spotrową

alto sie robi na osi na wysokosci swoich barków

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
Strona 1 z 118