SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazowy vs bialy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
to może ja podam alternatywę :
CZARNY JEST NAJLEPSZY!!!

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nalesnik - niektore Twoje uwagi sa calkowicie zbedne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak "nie przejmujesz sie tymi wszystkimi niuansami" to po prostu nie zabieraj glosu, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie marnuj sobie i innym czasu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alez ja przeciez odpowiadam na temat.
Kolega napisal, ze na posilek potreningowy lepszy jest bialy, bo (tutaj dlugie uzasadnienie o dlugosci lancucha itd.).
Ja odpisalem, ze nie uwazam, zeby to mialo robic roznice, bo (tutaj moje uzasadnienie o roznicach w czasie wchlaniania itd.)
Kolega odpisal, ze ta roznica ma znaczenie, bo stopuje sie katabolizm. No to ja mu odpowiadam, ze najszybciej zastopuje go spozywajac w odpowiedniej, podkreslam, odpowiedniej ilosci weglowodany proste (takze w trakcie wysilku), wchlona sie jeszcze szybciej.
Jesli moimi osobistymi uwagami ktos poczul sie urazony, to przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj nalesnik, motasz, oj motasz... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Myślę że z powodzeniem można stosować biały ryż, ja jadłem go przez rok i efekty były, jednak od kilku miesięcy stosuję biały tylko po treningu a w ciągu dnia brązowy. Przekonuje mnie duża ilość błonnika i powolność wchłaniania.

Poza tym gdzieś w KiF widziałem zdjęcie Strzelińskiego jak wsuwał właśnie brązowy więc taki macie jeść i koniec ;)

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Jeszcze raz się wtrącę i zapytam po ile wy kupujecie ten ryż brązowy? Niech mi ktoś poda nazwę i cenę.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
al,
yes taki vontek w tym dziale - 'jeszcze o ryzu' by myniu, tam jest otpovjeć na Tfoye pytańje

gritz
manson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi!!!

Następny temat

Bieganie a utrata masy

WHEY premium