SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Brazowy vs bialy...

Wysłana -
to może ja podam alternatywę :
CZARNY JEST NAJLEPSZY!!!

Wielebny Doctor Cienias
Wysłana -
nalesnik - niektore Twoje uwagi sa calkowicie zbedne :(
Wysłana -
jak "nie przejmujesz sie tymi wszystkimi niuansami" to po prostu nie zabieraj glosu, ok?
Wysłana -
i nie marnuj sobie i innym czasu!
Wysłana -
Alez ja przeciez odpowiadam na temat.
Kolega napisal, ze na posilek potreningowy lepszy jest bialy, bo (tutaj dlugie uzasadnienie o dlugosci lancucha itd.).
Ja odpisalem, ze nie uwazam, zeby to mialo robic roznice, bo (tutaj moje uzasadnienie o roznicach w czasie wchlaniania itd.)
Kolega odpisal, ze ta roznica ma znaczenie, bo stopuje sie katabolizm. No to ja mu odpowiadam, ze najszybciej zastopuje go spozywajac w odpowiedniej, podkreslam, odpowiedniej ilosci weglowodany proste (takze w trakcie wysilku), wchlona sie jeszcze szybciej.
Jesli moimi osobistymi uwagami ktos poczul sie urazony, to przepraszam.
Wysłana -
oj nalesnik, motasz, oj motasz... ;)
Wysłana -
Myślę że z powodzeniem można stosować biały ryż, ja jadłem go przez rok i efekty były, jednak od kilku miesięcy stosuję biały tylko po treningu a w ciągu dnia brązowy. Przekonuje mnie duża ilość błonnika i powolność wchłaniania.

Poza tym gdzieś w KiF widziałem zdjęcie Strzelińskiego jak wsuwał właśnie brązowy więc taki macie jeść i koniec ;)

Moderator Odżywianie i Suplementacja
Wysłana -
Jeszcze raz się wtrącę i zapytam po ile wy kupujecie ten ryż brązowy? Niech mi ktoś poda nazwę i cenę.

Al_Bundy_2
Wysłana -
al,
yes taki vontek w tym dziale - 'jeszcze o ryzu' by myniu, tam jest otpovjeć na Tfoye pytańje

gritz
manson
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź