SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branie suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
Witam kupiłem niedawno suplementy i nie wiem zbytnio kiedy brać jedni mówia tak a inny tak :/

Posiadam : Gainer , Białko , BCAA , creatyne , witaminy .

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś wyjaśnił kiedy najlepiej brać te suplementy :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Podaj nam swoją koncepcje dawkowania a my skorygujemy .
Podaj więcej informacji o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
białko, gainer kiedy chcesz, choć możesz np gainera po treningu dać. bcaa przed i po treningu. kreatyne na czczo oraz w dni treningowe po treningu. witaminy z rana zawsze do posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
GoXhaEzl
białko, gainer kiedy chcesz, choć możesz np gainera po treningu dać. bcaa przed i po treningu. kreatyne na czczo oraz w dni treningowe po treningu. witaminy z rana zawsze do posiłku.


Nie kiedy chce a wtedy kiedy będą braki poszczególnych makro / kalorii w diecie
Kreatyny nie trzeba brac na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Gainer wg braków najlepiej raczej po treningu , Białko wg braków, BCAA ok 1g na 10 kg masy przed treningiem lub w trakcie jak masz w formie proszku , creatyne metod jest kilka można dać przed i po treningu i w nietreningowy raz, witaminy np do sniadania .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
flex ja mówię o porze dnia. Wydaje mi się, że kolega miał na myśli i oczekiwał odpowiedzi na temat tego w jakiej porze dnia. Myślałem, iż wie, że białko i gainera bierze sie gdy sa braki w diecie, wiec mu nie prostowałem tego :D tez kwestia tego czy gosc jest chudy i chce przymasowac, bo wtedy na 99,9% przyda mu sie i bialko i gainer, bo ciezko z dnia na dzien wejsc na w miare zdrowe zarcie w duzych ilosciach :D

kreatyny nie trzeba na czczo, tak samo jak bcaa można brać w dni nietreningowe co jednak praktycznie nic nie zmienia. Lepiej niech bierze kreatyne na czczo to ma latwy do ogarniecia plan dnia. --- Wstaje > bierze miarke kreatyny > je śniadanie > do śniadania witaminki > mija dzień, nadchodzi czas treningu > przed treningiem bcaa > konczy sie trening > po treningu gainer, bcaa, kreatyne.

















Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-08-15 11:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
Dzięki za wszelkie odpowiedzi , a kiedy nie dam rady zjeść jakiegoś posiłku bo coś mi wypadło to można zastąpić do gainerem? Bo ogólnie prowadze diete jem 5 posiłków dziennie ale czasem nie dam rady jakiegoś zjeść bo np musze jechać coś załatwić to wtedy mogę na szybko gainera wypić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
no jasne, ze mozesz, ale jak prowadzisz dietę i jesz 5 posilkow dziennie to chyba masz jakos je rozpisane na bialko/wegle/tluszcze i ogolny bilans kcal? bo jesli nie to po prostu na oko dodasz węgli i nieznaczna ilosc bialka dzieki gainerowi, a nie wiem jaki posiłek normalnie by on zastąpił( z czego sie składał ten posiłek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
może to być gainer, bulk jakiś, czy białko zmiksowane np z owsianymi, jakimiś owocami

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajle proteinowe dla wegan

Następny temat

Serwetka, BCAA i monohodrat na masę

WHEY premium