SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brama na siłownię domowa około 5tys zl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 250
Cześć.
Niedługo będę kompletował domowa siłownię i chciałbym żeby znalazła się tam też fajna brama. Myślałem o czymś w takim stylu.
Sprzęt tej marki jest na sukces na którą teraz chodzę no ale jednak jest troszkę za drogi.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7217300041
Możecie coś polecic żeby nie była to jakaś tandeta?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
mnie to interesuje taka kwestia. Za 5 kafli masz karnet na hmm... 2 lata, nawet jeśli karnet będzie w cenie 200zł/miesiąc. A podejrzewam, że nie płacisz aż tyle I w takim razie jaki jest sens ogarniania sobie sprzętu w domu. Nawet jeśli ktoś ma kasę, to szczerze mówiąc mi ciężko było by się zmobilizować do treningów w domu. Do tego na siłowni komercyjnej zawsze jest motywacja, można kogoś prosić o asekurację itd

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 250
No ale to jak z samochodem, jeden jeździ za 5tys inny za 500tys i nikt się tym nie dziwi. Ja lubię ćwiczyć w domu a na siłkę będę miał z 10km w jedną strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Rozumiem
Popatrz może na firmę Marbo Sport. Mają dość dobry jakościowo sprzęt w dość dobrej cenie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Szukaj standaardowej bramy coś w stylu


Mozesz też dwa wyciągi osobne kupić i przymocować do ściany

KOlejna sprawa mozna kupić z gotowym stosem lub taką gdzie sam zakaładasz obciażenie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pufy reklamowe

Następny temat

Jak zostać trenerem personalnym? Kilka pytań

WHEY premium