SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzwodu co zrobic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Witam mam prosbe czy ktos jesy wstanie mi ppmoc bralem sustanol british dragon 250 wziolem 20 strzalow co 3 dni i deca british dragon 250 tez 20 strzalow i tez co 3 dni i zrobilem blad bo ktos mnie w niego wprowadzil ze moge pozniej brac wino i dopiero odblok i jak skonczylem suste i dece zaczolem brac wino i po 4 tyg brak wzwodu i teraz co najlepiej zevym wzial i zeby jak najszybciej zadzialalo z gory dziekuje i wiem ze zrobilem jak pajac przyznaje sie tylko niewoem co teraz zrobic
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Pieszczoty pieszczotami, ale ile można kombinować, by erekcja wróciła. Moja kobieta dwoiła się i troiła, spełniając różne moje fantazje a sprzęt i tak zawodził. Zaczęło się między nami psuć, a nie mogłem stracić takiej Laski z powodu strachu przed pójściem do lekarza z moim problemem. W końcu się przemogłem, Pani Doktor poleciła mi erekton fast i znów wracam do gry :) tabletki są mega dyskretne, wreszcie znów zaspokajam moją kobietę, bo wzwód jest pełny i długi. Więc tak, niech Wam nie będzie głupio tylko do idźcie do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
po pierwsze ankieta działu
po drugie badania zrób
po trzecie na własne zyczenie
masz bloka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Ale bez badan moge cos zaczac brac czy pierwsze badania a jak tak to jakie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Panel hormonalny.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
leć jutro rano na badania i zobacz jak się hormony maja
test pewnie już nisko prolaktyna może być w kosmosie

wrzuć ankiete z podwieszonych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Tylko mialem napisac bo wziolem juz 4 clomidy od 4 mimo to moge isc zrobic te badania czy wyjda one nie precyzyjne przez to bo niewiem co mam robic myslalem ze mam doczynienia z kims kto sie na tym zna a jednak sie przejechale
I dlatwgo pytam was o rade bo mega masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Ok rano pojde a jak prolaktyna bd w kosmosie to co wtedy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
I jak moge zapytac oco chodzi wrzuc ankiete z podwieszonych bo dopierp konto zalozylem i niewiem dokladnie oco chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Ankietę obowiązkowo należy wypełnić w całości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Na zadnym forum nie widzialem tylu nie doyebanych ludzi bioracych sie za sterydy. Bo ktos mnie koorwa w blad wprowadzil... Ma internet zeby zalozyc swoj zalosny temat a nie mogl poczytac troche zanim wzial towar.

Podziwiam administracje i modow za cierpliwosc.


Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2016-05-17 21:23:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
tak jest jak się cykle układa na osiedlu
po to jest forum aby pomagać właśnie
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop plus wino

Następny temat

wyniki na cyklu 5 tydzien czy wal?

WHEY premium