SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak szaczunku i uwagi na forum !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Z tego co zauważyłem - bardzo dużo użytkowników wyśmiewa się z innych , wiem , że są na prawde głupie posty ale ludzie sami się do nich zniżają - poniżając autorów . Po drugie , uważam za bardzo chamskie ignorowanie pytań, sam zadałem jedno na temat Deci i co ? i totalnie nic a nawet przeciwnie , pytam o dece a slysze o diecie - może ktoś ma kłopot ze wzrokiem ? Zamiast kiepskich wypowiedzi nie na temat moze czas wreszcie dorosnąć i odpowiadać konkretnie , albo ktoś odradza albo ktoś doradza , a wielu tutaj leje wode .

To uzytkownicy ustalaja poziom tego forum , jest tu wiele wiedzy ale takze wiele byle gówna . Nie obchodzi mnie czy ktos mnie poprze czy nie , i tak nie bede tu biernie uczestniczyc , ale forum ma pewien cel , a Wy go chyba nie zauważyliście w pełni. Sam prowadze forum na kontrowersyjny i nielegalny temat nie związany z kulturystyką , więc mam jakiekolwiek pojęcia na temat propagowania i informowania poprzez internet.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Nie licz na to ..... wykasują

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
obiecuje juz byc grzeczny i nie tyrac nikogo

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Sam prowadzisz forum, to suuuper.

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
" Sam prowadze forum na kontrowersyjny i nielegalny temat"- podaj link do niego-takie tematy to cos dla mnie.
Przy okazji nauczymy sie moze kultury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gosc ma racje z tym wysmiewaniem itp. A chyba nie o to chodzi. A wiec apel do wszytkich fujar ktore wysmiewaja innych : FUJARY NIE WYSMIEWAJCIE INNYCH.

Bedzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie widzę możliwości innej raeakcji, jeżeli ktoś pisze text w stylu "mam 16 lat, waże 58kg i mam 186 cm wzrostu...od poniedziałku chodzę na siłownię, i chcę wziąć cykl 200 tabletek mety i 20 strzałów omena" - jak na to inaczej reagować?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oglaszam konkurs dla najbardziej chamskiego forumowicza:

Moj typ to BlinG
a drugi to lucyfer

Bedzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
no seweryn66, ja sie z toba nie zgodze co do Blinga, a lucyfera to niewiem. BlinG duzo razy mi doradzal i jest spoko gosc ( jeden z lepszych na sfd ). A jak ktos zadaje pytanie typu : gdzie mozna kupic metanabol w zastrzykach, to naprawde rece opadaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Czasami to nie jest chamstwo, bo jak odpowiedzieć inteligentnie na mało inteligentne pytanie?

Co do Blinga to też się nie zgadzam. Nie chcem, żeby to wyglądało,że zakładamy jakis fan club Blinga, ale koleś bardzo rzeczowo wypowiada się na konkretne tematy, a jaja to każdy czasem może sobie robić.
To chyba forum, a nie kółko różańcowe.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
BlinG jest ok...ma nieco hardoreowe podejście do koxu..ale to jego wybór...a poziom odpowiedzi jest determinowany poziomem pytań, jeżli ktoś chce brać koxy, a nawet mu się nie chce 20 min w wyszukiwarce poszukać, żeby dowiedzieć się podstaw i pytać tylko o szczegóły, które są dla niego niejasne...to wybaczcie, ale innych odpowiedzi tu nie dostanie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3144
ja cibie popieram a co do blibga to spoko koles pare razy mi doradzil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

deca - logiczne pytanie!

WHEY premium