SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak snu i zmęczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ponieważ ostatnimi czasy bywa że niewiele sypiam (taka praca) więc jestem dosyć zmęczony. Czasami na 70 godzin śpie 5 - 8 godzin. Więc proszę o odpowiedź na następujące pytanie. Jakie środki są dobre na przeciwdziałanie zmęczeniu a raczej na jego zminimalizowanie. Chodzi mi o zarówno środki dostępne w aptece jak i o suplementy, które mógłbym brać. Narazie mam zestawik Provitan 1 (dla osób aktywnych) + Mutlisal + Magnez-Wapń-Cynk to oczywiście tylko po to aby uzupełniać niedobory witamin oraz innych ważnych i niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu minerałów. Podobno środek o nazwie Aspargin dobrze się sprawdza w tej roli ?? Jeśli sami macie podobny problem to proszę o odpowiedź i oczywiście ciebie Guru. Z góry dzięki
Pozdrawiam Zapracowany i Zmęczony DeeJaaVuu


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Sorki za podwójne wysłanie tego samego postu i proszę o skasowanie jednego z nich.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
czemu bez moda, sorki za niestosowna do danego temu wypowiedz, ale mnie to zdziwilo...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
ja też mam podobny problem bo jestem z kolei w trakcie sesji...ciężkie jest życie naukowca:) Nie liczyłbym na żadne witaminki chociaz napewno nie zaszkodzą,aspargin tez nic nie działa...zdrowia nie oszukasz:( Krates polecił mi lecytynę i chyba ginko bilboa, ale na mnie by nie podziałało - nie wierze w to:)
Jest wiele psychostymulantów, ale w Twoim wypadku na wiele by sie nie zdały...ja potrzebowałbym ich przez miesiąc w roku( 2 sesje) a ty skoro tyle pracujesz to NIE potrzebowałbyś ich przez miesiąc w roku (urlop). Zabiłoby Cie to ,a przynajmniej zdrowo uszkodziło.Ja polegam na mocnej kawie i sile woli ...by wytrwać do 7 lipca-ostatni egzamin:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
lecytyne bralem ale juz po ok tygodniu cos przestala dzialac z tego co slyszalem tyrozyna jest super

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Ja bralem zen-szen nie bilobil Jak powiedzialem osobom z grupy to mnie wysmiali, ale tydzien pozniej lykali juz wszyscy... (mowie o sesji) Sproboj... moze Ci podpasuje "taka faza" Ja przy nastepnej sesji sprawdze jak dziala tyrozyna... ;-P


pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Dzięki Guru za odpowiedź w drugim takim samym temacie i reszcie. A co do pracy to będzie się to ciągło jeszcze jakieś 3 lub 4 miesiące ze nie będę za wiele spał. Oczywiście jest to jak napisałem taki okres 3 czy 4 dni. Potem wracam do domu i się powiedzmy wysypiam tzn jako tako nadrabiam te nieprzespane godziny, oczywiście nie na siłe. A miszcza odsyłam do https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=28314 


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Krates jasne że warto spróbować tyrozyny ale jestem sceptyczny...ja co sesja szukam czegoś nowego co by wreszcie zadziałało wymiernie, zresztą może i działa bo jakoś w miarę idzie to zdawanie:) Generalnie to moje poszukiwania doprowadziły mnie do przekonania o najlepszej skuteczności zwykłej kawy.
Stosowałem:
Nootropil - efekty raczej żadne (poza biegunką okrutną, hi hi!)
Bimanol - ani efektów ubocznych ani pozytywnych, spałem jak dziecko:)
Tanakan - jak wyżej + paskudny posmak w ustach
i wreszcie zwykła kawa- fajnie usuwa zmęczenie i ogólnie lepiej się myśli:)

nigdy nie brałem żadnych amfetamin i pochodnych i nie zamierzam, już wolę trząść się przed profesorem:)
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Ja za to nie przepadam za kawa. Albo popadam w bezsennosc, albo przesadzam i mam gonitwe mysli. W tym roku tylko lecytyne stosowalem i srednia mam 4,6

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adrenalina

Następny temat

dziwne rr ?

WHEY premium