SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Brak siły podciąganie.

Wysłana -
Witam zacznę od tego że mam 15 lat 188 wzorstu i około 81 kg wagi . Chodziłem na siłownie około 5 miesięcy aczkolwiek postanowiłem przerzucić się na kalistenike .Od tygodnia wykonuje plan fbw i zauważyłem że po pierwszej serii podciągnięć (4/5 powtórzeń ) jestem w stanie ledwo 2 lub czasem 1 raz się podciągnąć , chciałbym wiedzieć co poprawić lub co źle robie z góry dzięki :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Musisz się podciągać regularnie tylko regularne podciąganie pozwoli je poprawić. Odżywiasz się zdrowo?
Początki podciągania są bardzo trudne ale do ogarnięcia.
Wysłana -
słodyczy nie jem tylko okazyjnie w małych ilościach , drób ,ryże makarony , jaja , twarogi , owsianka itd . Tak zwane ''smarowanie gwintów '' mogło by coś tu pomóc ?

Zmieniony przez - ErykCali03 w dniu 2018-05-12 13:10:35
Wysłana -
moze pomoc teoretycznie, musisz zobaczyc jak to wyjdzie w praktyce
Wysłana -
kazdy zabieg moze być przydatny, smarowanie gwintów, negatywy itp.
Wysłana -
Przyciąganie wyciągu górnego do karku lub klatki pozwoli podciągać się więcej reszta jak wyżej :)
Wysłana -
Ćwiczenia na wyciągu średnio poprawią sytuację ale smarowanie gwintów jak najbardziej będzie pomocne.
Wysłana -
Rób conajmniej 8-10 serii po 1 powtórzeniu i staraj się zwiekszać tę ilośc co tydzień.
Wysłana -
Dzięki wszystkim za pomoc,myślę że będę robil jednak 8-10 Serii po jednym powtórzeniu kilka razy w tygodniu :)
Wysłana -
jezeli masz naprawde 188 cm w wieku 15 lat, to prawdopodobnie bedziesz mial 200cm wzrostu
to nie jest dobry wzrost zeby cwiczyc w silowni,a juz na pewno nie do podciagania
zastanow sie nad koszyszkówką
Wysłana -
generalnie mam w dupie co tam bedziesz cwiczyc, chodzilo mi tylko o to,ze w podciaganiu im mniejszy wzrost
i mniejsze łapy tym lepiej.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź