SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły, co dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no właśnie, jak z trudem jesz 2100 to w zyciu nie przejesz 3300
ja bym spróbował na 2500

rozkład b 2 / t 1-1,5 / w - reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej, w dni nie treningowe jeść tyle samo czy można mniej trochę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak już manipulować kaloriami to większe ich spożycie w dni treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
i głównie węglowodanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej, już jakieś efekty są, potrafię sie podciagnac bez pomocy 2-3 razy, kiedy jeszcze kilka tygodni nie umialem w ogóle. Trening obowodowy mi sie bardzo podoba, zauważam efekty. Ale..

No właśnie jest ale z interwałami, poniwaz jak na poczatku zrobiłem 10x 20s sprint i 40s marsz, to teraz z trudem robię 7x 15s sprint, 45s trucht (zanizylem bo pomyślałem, ze startuje zbyt wysoko). Po interwałach mam bóle głowy, gardła, słabości, nawet rozciąganie po jest ciężkie do zrobienia. Jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Być może kondycyjnie nie jesteś gotowy na trening interwałowy który zdecydowanie mocniej obciąża , być może powinieneś zacząć od klasycznego cardio żeby poprawić pułap tlenowy i dopiero barć się za interwał o takiej intensywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jw
musisz zacząć od mniejszej intensywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Słyszałem, że aeroby są słabe na dłuższą mete, a tereny na rower mam takie, że po 15km jeżdżenia można umrzeć od widoków. Czy interwały 5x 15s biegu 45s trucht będzie w ogóle miało sens? (wiadomo, rozgrzewka, potem rozciąganie na koniec). Bo się zastanawiam czy nie lepiej po prostu zaniżyć interwały, wystartować z takiej liczby i progresywnie zwiększać, bo wydaje mi się, że za mocno poleciałem ze startu na moim poziomie kondycji :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jest to dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
A jakie polecacie dalsze treningi po obwodzie ACT? miałem kilka małych przerw (max tydzien-dwa), aktualnie jestem na robieniu 4 obwodów i treningi zamiast jakoś przezwyczajać się do nich to coraz bardziej staje się to dla mnie nudne i na przymus - wcześniej miałem zapał do treningów i czułem się z tym dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki w domowej siłowni, prośba o radę i plan działania.

Następny temat

DZIENNIKI W DZIALE GLOWNYM

WHEY premium