SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły, co dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej, czyli finalnie robić ten obwód, tak? Jakieś jeszcze wskazówki, cokolwiek? Bo się strasznie plątam w tym wszystkim jak jeden mówi to, drugi tamto :/

No i do tego interwały.


Zmieniony przez - wgnsy123 w dniu 6/20/2017 2:19:06 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
zacznij cwiczyc, reszta wyjdzie w trakcie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jw
jak w trakcie wyjdą dodatkowe pytania to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Zrobiłem dzisiaj na rozpoznanie 2 obwody i mam kilka pytań. Z przykładowego treningu podciąganie nachwytem czy podchwytem? Czy prócz planka jakieś ćwiczenie działa na brzuch? Jeżeli nie to jakie mogę dodać ćwiczenie i w ktorym momencie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
możesz sobie mieszać nachwyt z podchwytem
jest mnóstwo cwiczen dzialajacych na miesnie brzucha - zerknij w atlasie cwiczen sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
No tak, ale czy ma to jakiś wpływ kiedy ćwiczenie na brzuch wcisne przed np. Plankiem albo po Żurawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no ma taki wplyw ze mięśnie brzucha przed plankiem będą bardziej zmęczone i pewnie już nie wytrzymasz tyle w napięciu co bez wczesniejszych cwiczen

ogólnie warto mysle jakieś ćwiczenie dodac na proste i skosne + plank i robić sobie 1-2x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Jeżeli załóżmy robię obwód 3-4 razy w tygodniu, to dwa dni dodaje cwiczenia na brzuch, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej. A interwały 10 minut (20s sprint, 40s marsz) będą miały lepszy wpływ robione kilka minut po treningu obwodowym, czy można to robić w dni nietreningowe? Czy ma to sens, taka krótka rozgrzewka i 10 minut interwałów w dni nietreningowe? Bo po obwodach jestem mega wyczerpany i zalany potem, więc sam nie wiem kiedy lepiej to wpływa na organizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki w domowej siłowni, prośba o radę i plan działania.

Następny temat

DZIENNIKI W DZIALE GLOWNYM

WHEY premium